Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Klaudia9675

2019. július 22.

Imádom ezt az illatot. Bátorságot és önbizalmat ad viselőjének. Tartós illat, a ruhán is nagyon sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Lichike

2019. május 26.

Fogalmam sincs már, hogy miért rendeltem meg. Bár azt hiszem egyet fizet kettőt kap akció volt vagy valami ilyesmi, és pont beleválasztottam ebbe a rémségbe. Az illata pont olyan, mint amit Húsvétkor lehet kapni pár száz forintért a boltokban. Az én orromat rettentően zavarja, és nagyon sokáig érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Blackxentric

2018. október 19.

Kevés olyan illat van amivel ki lehet kergetni a világból. Ez az egyik. Kellemetlenül édes és keserű szaga van. Elnézést mindenkitől aki szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Nina1205

2018. október 19.

Férfias (rossz értelemben), papíron még elmegy, de bőrön izzadságszagú. Sajnos az az igazság, hogy büdös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

masni1208

2018. augusztus 12.

Eveket allt a polcomon mig csak nem elfogyott a parfumom es kenytelen voltam ezt elovenni. Korra meg ertem vele ! Tetszik, a telen egzotikussagot kolcsonoz. A parom szerint viszont kicsit ferfias :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

MissQuen

2018. augusztus 3.

Most megint elővettem ezt az avonos illatot. Van egy fél üvegem ebből elfekvőben. Nem a kedvenc illaton, nem is illik hozzám, de ebben a 30 fokos, nagy kánikulában kifejezetten jól esik használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

senskin

2018. július 27.

Nem szeretem. Gyűlölöm ezt az illatot. A táncra pezsdítő ruhájában próbál elkábítani,pedig hamis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

MissNothing

2018. április 5.

Huh! hát pozitivan csalódtam benne. Valamikor szaglásztam a katalógusban, de nem vettem meg soha, mivel, hogy nem parfüm, és az én orrom a tartósabb cuccokhoz szokott. Itt viszont azt olvastam, hogy szar és állatira lepontozták sokan. Épp ez a felfedezés ébresztette fel bennem a kiváncsi ördögöt. Általában az tetszik nekem, ami másnak nem, szeretem a karakteres, különleges illatokat. Ezzel a cuccal nincs semmmi baj! Nagyon dögös illat, sőt árához képest eléggé tartós is. Valószínű, hogy veszek belőle még, pláne ha ilyen olcsó marad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

kvin

2018. március 12.

Jöttem felpontozni, tinikorom nagy kedvence volt - az elegáns, színházba járós E.Arden 5th Avenue mellett - ő volt a randizós, éjszakai életet élő signature-om. Imádtam magamra fújni az esti outfithez, nem volt édes, nem volt gyümölcsös, pont olyan, amilyet szeretek.
Erő, magabiztosság, szenvedély. Ezt jelentette nekem és érdekes módon ennek a tüzes, buja illatnak volt egy hűvös, távolságtartó oldala. Mint amikor egy gyönyörű nő fekete ruhában, magassarkúban, vörös hajjal, sminkben belép egy terembe és mindenki rá figyel, de senki nem mer odamenni hozzá.
Igazi skorpió-illat, hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Igazi skorpió-illat, hiányzik.

Norci89

2018. március 6.

Kamaszkoromban is szerettem a nehéz illatokat,elhasználtam belőle az elmúlt 15 évben egy jó pár üveggel.Az utóbbi 8 évben már csak akkor szagolgatom meg ha direktbe találkozom vele valakinél.Már nem tudok vele azonosulni,viszont ha bele bele szippantok akkor újra “ kamasznak” érzem magam,csak azóta felnőttem és valahogy őt elhanyagoltam vagy kinőttem belőle.Az emlékek miatt 3 csillag jár neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.