Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

prussycat

2017. december 22.

Én nagyon szeretem ezt a kölnit, anyukám sokáig használta régen így nekem ez a megnyugtató “anyaillat”. Most beszereztem én is egyet, igazi karakteres jegy, viszont egy idő után zavaró pacsuli illatba megy át. Magához képest elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Doozy

2017. december 1.

Ritka rossz kompozíció, mindig kirázott a hideg, ha előkerült a fiókomban (mamám lepett meg vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

nicolekitti

2017. november 5.

Sosem tetszett az illata, szerintem nagyon férfias

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

Sosem tetszett az illata, szerintem nagyon férfias

bpetra99

2017. augusztus 29.

Erős,intenzív illata van nagyon sokáig, de szerintem inkább az idősebb korosztálynak való, 18 évesen nem érzem ezt az illatot magaménak,de vannak napok, amikor kellemesen érzem magamat , ha befújom magam vele. Lassan,de elfog fogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

mancus2

2017. augusztus 16.

Jajjj, ez a parfüm számomra büntetés volt :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Jajjj, ez a parfüm számomra büntetés volt :-(

Verus417

2017. június 20.

Ajándékba kaptam. Vegyes érzelmeim voltak vele kapcsolatban,valamikor tetszett az illata ,valamikor kellemetlennek éreztem magamon. Nem venném újra,nem a megszokott illatkategóriám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

DayanaComplow

2017. június 2.

Még ajándékba kaptam, de nem szeretem. Szerintem idősebb nőkhöz illik, én a fiatalos, friss virágos-gyümölcsös illatokat kedvelem, nekem ez túl tolakodó és erős. Szerintem kicsit "olcsó" illata van, pedig egy AVONos termékről beszélünk. Mindenképpen rendeljen belőle tesztert az ember, mielőtt megveszi, nehogy csalódás érje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

DynaNusser

2017. április 24.

Meglepve olvastam, hogy kizárólag idősebb nőknek ajánlják a véleményezők. Én személy szerint 19 éves korom óta újra és újra visszatérek hozzá, mondhatjuk, hogy a fix illatom, ami mindig passzol. Erős és tartós illat, egyszerűen imádom! Örök darab!
(Talán nem véletlenül nem vonták ki még mindig.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 24.

(Talán nem véletlenül nem vonták ki még mindig.)

Krin003

2017. április 18.

Ez az illat kimondhatatlanul szörnyű. Pénzkidobásnak tartom, azt az 1 csillagot is csak azért érdemli meg, mert (sajnos) nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

zahraa

2017. április 6.

Anyukam illata volt, meg nagyon regen, eleg hosszu ideig, szoval nekem ez az "anyaillat". :)
Rendkivul tartos, es kifujva eros, de az o boren annyira belagyult, hogy az valami hihetetlen. En a rozsat erzem rajta a legjobban, csodalkozva olvastam, miket tartalmaz meg..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.