Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

vl

2016. május 27.

Förtelmes. De ezt bezzeg nem vonják ki a forgalomból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

Förtelmes. De ezt bezzeg nem vonják ki a forgalomból :D

Zoldtulipan

2016. április 3.

Ez valami borzalmas. Nem tudom megérteni, hogy tud annyi ideig fennmaradni, de ez a parfüm egy büntetés. Teljesen olyan a szaga, mint a rohadt almának.
Bár ha rossz a szaglásod, és utálod a kollégáidat, akkor tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Bár ha rossz a szaglásod, és utálod a kollégáidat, akkor tökéletes választás.

Linuxo

2016. március 31.

Borzalmasan fűszeres, harsány, erőteljes illata van. Tömény, közönséges, amit rablás több mint 3000 forintért árusítaniuk. Agyon kellene üti azokat az embereket, akik összeállították, megtervezték ezt az illatot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

HuAnita

2016. március 20.

Rettenetesen orrfacsaró, erős, kellemetlen, tömény. A volt kolléganőm használta és tudtam, hogy merre járt éppen előttem, mert mindenhol otthagyta ezt a förtelmet maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 20.

panneszka

2016. február 25.

Konkrétan tömény doh szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Konkrétan tömény doh szaga van.

liljaa

2016. február 10.

Nem olyan vészes ez, de lehet, hogy csak a nosztalgia beszél belőlem. :) Hűvös őszi esték, megkopott emlékek illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

7ot

2016. január 20.

Hű, ilyett még gimis koromban kaptam. Valami kegyetlen cucc volt. A spray-vel együtt porosodtak a polcon, amíg ki nem vágtam őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Fviki

2015. december 25.

Olcsó és közönséges illat ez. Még illatosítónak sem használható, annyira bántó az illata. Retro mulatság a művelődési házban - megérkezik Gizike, a helyi "bombázó", talpig vörös dzsörzé ruhában, melege van, izzad, ez érződik a szagán is. Körme tűzpiros, de a lakk már kezd pattogni, a keze ápolatlan, vastagon kihúzta a szemét feketével, amit egy mozdulattal már sikerült némileg elkennie. A parfümöt vagy mi a szöszt túltolta rendesen. Azt gondolja magáról ő itten az est szépe..... Nos nekem ez a Passion Dance. Ha lehetne, ez nekem mínusz 5 .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 25.

Zsokaa

2015. december 25.

Egyszerűen nekem nagyon nem tetszik az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Egyszerűen nekem nagyon nem tetszik az illata.

kincsö

2015. december 22.

A szomszéd csaj hasznàlta ,ezt az "illatot"sose felejtem el.Borzamasan zavarò,fűszeres,féfi illat .Soha,semmi pénzért nem fùjtam volna magamra.Nem is értem mi ez ?? 😂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.