Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

GNóri

2015. december 19.

Jaj-jaj. Tinikoromban kaptam egyszer ajándékba, számomra teljesen érthetetlen, hogy miért:D Akkor konkrétan elborzasztott és elriasztott. Ma már kifejezetten szeretem a fűszeres illatokat, így gondoltam felnőtt fejjel újra megszimatolom. Hát, most is hasonlóak voltak a reakcióim, mint régen. Erős, erőszakos, fűszeres-pacsulis, férfias locsolókölni. Ha most megkérdeznék, mit tartok az 5 legrosszabb parfümnek, ez biztos köztük lenne. Egyedül azért kap két pontot, mert ez a parfüm legalább egyedi az avonos társai közt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

ribizlizizi

2015. november 29.

én nagyon szerettem az illatát, igaz, annak már jó pár éve. Nekem golyós adagolós verzióban volt meg, elégedett voltam az illat erősségével is. Ma már nem kéne, azt hiszem, de akkor nagyon odavoltam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

magdus.kis

2015. november 29.

Egyszer régebben rendeltem meg, mert akciós volt, de rövid időn belül túl is adtam rajta. Nekem nagyon "férfias" illat. Biztos, hogy van akinek jól áll, de nem én vagyok az. Egyébként szerintem elég tartós az árához képest. Sok drágább Avon parfüm/kölni hamarabb elillan, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Xinezia

2015. november 27.

Édesanyám szinte csak ezt a parfümöt használja, sokszor 12 óra munka után is érezni rajta, mintha frissen fújta volna be magát vele. Jómagam évek óta csak kacérkodtam a gondolattal, hogy nekem is be kellene szereznem egyet, mire rászántam magam. Mit ne mondjak, nem bántam meg. Soha ennyi dicséretet és bókot nem kaptam még egyetlen parfümöm miatt sem, mint a Passion Dance miatt. Idegen férfi állított meg, hogy milyen parfüm van rajtam, mert Isten bizony ő is vesz a feleségének. :) Fiatal srácok jegyezték meg, amikor elmentem mellettük, hogy hű de jó illata van :) :) Most már csak azt bánom, hogy nem hamarabb szerettem bele ebbe az illatba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Kitti93

2015. november 16.

Nagyon nagyon régen volt egy ilyenem, de azóta nincs a környékünkön avonos így másra váltottam. Régen viszont nagyon szerettem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

SimonEdina

2015. november 6.

Nekem ez az illat a "TÚL SOK" kategóriájába esik, minden téren .... szerencsére miniparfüm formájában kaptam ajándékba, de az is a polcon áll már egy ideje. Vannak emberek, akiknek illik a személyiségükhöz, tudják viselni, nekem sajnos senkin sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

VictoryFord

2015. november 3.

Az illatot valóban lehetetlen leírni,édes,fűszeres,nagyon különleges. Nem mindenkinek jön be. Tetszik,de magamon én sem tudom elképzelni, édesanyám viszont sokszor használja főleg télen. Kevés is elég belőle mert igazi karakteres,tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 3.

Vandenis

2015. november 2.

Tini éveimben használtam felváltva a Little Black Dress parfümmel, imádom az illatát és kellemes emlékeket idéz elő, nem reg újra vettem 10 év után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

Cataleya

2015. október 4.

Imádjuk anyukámmal mindketten. Az illatát itt nem lehet leírni, de valami fenomenális. Örökké a kedvencem marad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 4.

krémparádé

2015. szeptember 11.

Semleges ezzel parfümmel a kapcsolatom, nem utálom és nem is vágyom utána. De: a férjem már megismerkedésünk elején megkért, soha ne vegyek ilyent, mert a kolleganője sokáig megkeserítette általa a dolgos mindennapjait. Soha nem panaszkodik illatokra, pedig ugyancsak körbeveszem velük, úgyhogy férfi szemszögből nézve ez jelenthet valamit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.