Avon

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2017. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Friss és érzéki csokor tavaszi virágokból. Harmatosan ragyogó, buja mezőkre repít el, ahol a virágok szépségük teljében pompáznak, és lágy szellő fut végig a karon. Tengervizes-citrusos illat fréziával, görögdinnyével és szantálfával.

Ár: 1500 , Eladó: Jeanette88
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Nagyesztergár, fizetés: előreutalással
judit.petes

2012. június 21.

Alapvetően a testesebb, nehezebb parfümöket szeretem,így nyáron mindig kínban vagyok illatok terén. Nálam az nagybetűs "summer fragrance" Armanitól az Aqua di Gioa, de sajnos azt nem az én pénztárcámhoz szabták (majd egyszer...), úgyhogy kerestem egy olcsóbb alternatívát, és a Perceive Dew abszolút bevált. Olyan mint egy frissítő nyári zápor, még a mai 37 fokban is feldobott az illata. Azért kap csak 4 csillagot,mert nem valami tartós... :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Dinorbia

2012. június 16.

A párom rábeszélésére vettem meg. Később a kedvenc tavaszi illatom lett. Könnyed illata van, tipikus tavaszi illatkategória. Bár nem túl figyelemfelkeltő illat inkább olyan "tisztább" visszafogottabb.Én is inkább elegánsabb lányon tudom elképzelni, mint sportoson. A tartóssága miatt kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

Odil

2012. május 24.

Catcake: Én is.
Finom, púderes, tipikus 'avonos' illat, nekem nem akkora élmény, de kétségtelenül finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

Catcake: Én is.

Catcake

2012. május 24.

Nem tudom miért kötik a zöldes illatokat a sportos nőkhöz, én ezt az illatot egy elegáns, fiatalabb lányon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 24.

IzabellaRita

2012. március 18.

Még régebben vettem egyet magamnak és emlékszem nagyon szerettem. Már nem ilyet használok, de úgy gondolom 1x megérte kipróbálni. Tényleg nagyon friss, zöld, tavasz illata van:-) Viszont azt nem tudom, hogy minek kell egy parfümbe fényvédőt tenni...ezért 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Emily

2012. február 9.

Nem bírtam használni, mindig éreztem a furcsa izzadságszagot tőle, amit nem én produkáltam :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Macska

2011. december 21.

Finom tavaszi-nyári illat. Nem tolakodó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 21.

Finom tavaszi-nyári illat. Nem tolakodó...

termelinda

2011. október 6.

anyukám ilyet használ, rajta jól áll, de nekem nem jön be,azért is adtam neki. Tényleg olyan "zöld"illata van...tipikus középkorú sportos nőkön áll jól

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.

kisnyuszi

2011. október 3.

Nem vettem meg ezt a parfümöt, de a katalógusban szagoltam. Szerintem jobb mint az eredeti Perceive. Olyan friss, ,,zöld" illata van, sportos nőkön tudom elképzelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Cinnamal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: CI 14700, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színező anyag. (Piros)