Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

miraclum

2012. május 18.

Nagyon régen használtam és szerettem. Elég komolyan tartós de sajna szárít is, mindennapi használatra nem lenne jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

p3trababa

2012. február 17.

Nekem a Sunkissed Ginger volt. Nagyon hamar elhasználtam, annyira szerettem.. Kár, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Saffy15

2012. február 6.

Nekem egy régebbi kiadás volt. Sokáig fent maradt, de rászáradt a számra, nem éreztem, hogy ott van de látszott, csak nagyon szárított. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

Dorcsa

2012. január 28.

Ezt viseltem ma a diplomaosztón, és nagyon sokáig bírta rajtam!(Igaz közben nem ettem és nem ittam :D) Nagyon szép szaténfénye van, nem mattul be, mint sok tartós rúzs. Én imádom, 4 színem is van belőle. Ja és nekem nem szárította a számat, pedig hidratálót se kentem alá! Imádat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 28.

Shea

2012. január 28.

Nekem szárított és könnyen lekopott! :-S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

Nekem szárított és könnyen lekopott! :-S

Szép

2012. január 17.

Tartós jó állaga van csak a színei igen vadak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Tartós jó állaga van csak a színei igen vadak

erica.l

2011. november 17.

Nekem csalódás volt, mert nagyon hamar lekopott, a maxfactor lipfinity fél napig fent van addig ez a termék max fél órát:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 17.

citromhab

2011. október 23.

Tényleg tartós, szinte az ajkaim részévé válik a rúzs. A kiszerelése viszont nem tetszik, az eltekerő (nem tudom jobban leírni) a kitekerés közben egy pontnál nagyon lötyög, és az is előfordul, hogy amikor veszem le a kupakot róla (ami meglehetősen jól zár), akkor hirtelen kiugrik a rúzs. Így már sajnos nyúltam is bele. :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Kandi

2011. október 12.

Nagyon tartós, és kifejezettem tetszik, hogy habár szárad egy picit az ajkakon, de mégsem lesz teljesen száraz, filmszerű, mint sok másik tartós ajakrúzs, így nem is szárít. Valóban lehetne több árnyalata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

juliabella

2011. augusztus 30.

Tényleg tartós, strapabíró rúzs. Kár, hogy csak kevés árnyalatban kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Tényleg tartós, strapabíró rúzs. Kár, hogy csak kevés árnyalatban kapható.