Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. november 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

csillag1219

2011. augusztus 1.

Én kb. egy hónapja rendeltem (mikor utoljára lehetett) a Sunkissed Ginger árnyalatút. Nagyon tetszik, tényleg tartósabb, mint egy sima rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Mademoiselle Rita

2011. július 2.

Nekem Magnificent Mauve színben van, kissé régi, már lehet nincs is ilyen árnyalat az Avonban. Nagyon szeretem, valóban tartós, amikor felkenem kissé krémes, de perceken belül mintha megváltozna az állaga. Szép árnyalat, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.