Avon

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Relaxáló és bőrsimító Bali Botanica termékcsalád testápoló balzsamja frangipanival és citromfűvel

Zuhanyzás vagy fürdés után kend a bőrödre, majd alaposan masszírozd be, hogy a bőröd puha legyen.

Kiszerelés: 200 ml

csikosmatyas

2013. augusztus 4.

Az Avon termékekről mindig Bödőcs jut eszembe, hát nincs ennek semmi baja :-) és tényleg nincs ! Munkahelyre használom amolyan mindenrejókrémnek, nem akarok drogériát üzemeltetni a fiókomban, ezért inkább kézkrémnek és a lábszáramra használom, határozottan gyorsan felszívódik, puhítja a bőrt, mintha még a színe is selymesebb és egyenletesebb lenne, az illata nagyon kellemes és hosszan tartó. A kis csatos csomagolásért pedig oda vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

mariann33

2013. július 31.

Hát ezek után eltöprengtem,kell-e ez nekem.Fehér foltok,stb...de csak megrendeltem,végül is 3 hónap garancia van a termékekre,ha tényleg fehér foltokat csinál,legfeljebb visszaküldöm,és kenjék a hajukra,hisz ez nem megengedhető,hogy egy testápoló fogjon,pláne a márka prémium kategóriájában...másrészt meg úgy voltam vele:"miért fogna?","miért lenne ez ugyan az a krém,mint a lótuszos?".Csak mert az előttem szóló szerint hasonló az illata?Na igen,még jó,hogy megrendeltem.Csak jót tudok róla mondani.Finom,dúsnak ható textúra,ami mintha kissé habosítva lenne,vagyis sokkal töményebbnek néz ki,valójában igen könnyű,gyorsan beszívódik,és nagyon kellemes,friss illatot hagy maga után,még jó darabig érezni.A csomagolás is egyedi.Egyetlen dolgot rónék föl,és nem a minőség végett-mert az jó-a csomagolás egy az egyben orosz...na az ilyen "bakik"miatt nem szívelem annyira az Avont,hogy pl.a parfümjeit még egy celofánba sem képes csomagolni,hogy a vevő tényleg azt érezze,hogy originált.Az Oriflame-nek ez miért megy?De mivel itt a termék minőségét kell pontozni,az maximális,a cirill betűk miatt megérdemelné a mínuszt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1