Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2017. december 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az Avon Blissfully Nourishing testápoló balzsam könnyű állagú formulája segít hidratálni és selymes érzetűvé varázsolni a bőrt. Bőrtápláló és regeneráló rituálé shea vajjal.

• selymes érzést hagy maga után
  • táplálja és hidratálja a bőrt

kriszti24242

2017. december 26.

Kedvenc!! Imádom ezt a testápolót, a nagyon száraz bőrömmel csodát tesz. Este szoktam használni, nem szívódik be olyan gyorsan, viszont remekül hidratál és az illata is isteni. A negyedik tégelynél tartok, de mivel örök szerelem van köztünk a novemberi katalógusból 5 db-ot rendeltem, 499 Ft-ért ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

kervivena

2017. december 26.

Nekem ez az egyik kedvenc termékem az Avontól. Ősszel nekem elképesztően száraz a bőröm, annyira, hogy a víztől is fáj a bőröm. Abszolút semmilyen reményeket nem tápláltam a termékkel kapcsolatban, de imádom! Nincs erős illata, így akik nem szeretik az erős illatokat azoknak tökéletes. Jóformán az egész tégelyt magamra is kenhetném, mert tényleg, eddig bármennyi terméket vittem fel a bőrömre 2-3 perc után teljesen beszívta a bőröm, már a 3. váráslásnál tartok. Nekem eddig ez a kedvencem. Mióta ezt használom azóta a "klasszikus" testápolókat nem is használok.
Én tökéletesen meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Én tökéletesen meg vagyok elégedve a termékkel.