Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. október 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A holt-tengeri só és fekete iszap gazdag olyan ásványi anyagokban, amelyek méregtelenítik, élénkítik és feszesítik a bőrt.

saethara

2013. szeptember 23.

Anyukám használja, neki eléggé bejött, hát gondoltam én is kipróbálom, csórtam is belőle egy kicsit.
Mikor felkentem csípett, de mivel az én arcom sokmindenre reagál így első alkalommal, ezért nem kezdtem el aggódni. Aztán mikor lemostam...
Kiszárította a bőröm és másnapra ragyás lett tőle az egész fejem. Mattításnak vagy pórusösszehúzásnak nyoma sem volt. Egy hét múlva adtam neki egy második esélyt, kicsit más körülmények között, akkor is ugyanezt produkálta.
Marad anyámnál. Nekem speciel pénzkidobás lett volna (ha én vettem volna : D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Marad anyámnál. Nekem speciel pénzkidobás lett volna (ha én vettem volna : D)

szilvike94

2013. szeptember 19.

Imádom! Múltkor mikor mentem a kozmetikushoz arctisztításra előtte egy-két nappal használtam, és a kozmetikusom megdicsérte az arcomat, hogy milyen szép feszes és olyan egyszínű! :) Nekem nem csípett és nem is szárított, már megvan egy éve, nem használom minden nap, kb. 1 héten egyszer, amikor szükségét érzem! Sokáig elég mivel én inkább a homlokomat kenem be, és az államat, meg ahol jobban előfordulnak mitesszerek/pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Lunita

2013. szeptember 9.

Első és utolsó használat volt, nekem nagyon száraz lett tőle a bőröm és pirosság jött rá,ahol csípett. :/
Rokonságban kötött ki,mert továbbadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Rokonságban kötött ki,mert továbbadtam.

Lina777

2013. szeptember 5.

Azért nem 5 csillag, mert csodaszernek nem mondanám, de ilyen áron nem is számítottam erre.
Amikor felkenem kellemes érzés, ahogyan már írta valaki jólesik a bőrömnek.A pattanásokkal csodát nem tesz, utána nem zsírosodik annyira a bőröm és puha is lesz.
Nekem még az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Nekem még az illata is tetszik.

Đóri

2013. augusztus 29.

Nagyon szeretem én is meg a bőröm is. Olyan jó babapopsi puha lesz az arcom utána. Csak heti egyszer használom. A pattanások és mitesszerek száma is csökkent mióta használom. Biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Moncsyy

2013. augusztus 26.

Amit ígér szerintem tartja ez a pakolás. Valóban élinkítí a bőrszínt és feszesítő hatása is észrevehető, sőt még a használatát követő napokban is kisimultabbnak láttam az arcbőrömet. Kombinált bőrön is jól teljesít, én tapasztaltam némi szárító tulajdonságot a zsírosabb területeken. Többször újból vásároltam, kedvenceim között szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

fausztdori

2013. augusztus 24.

A Planet Spa pakolások közül számomra ez a legjobb. Nem egy csodaszer, nem járul hozzá jelentősen bőröm pattanásmentesítéséhez, de néha kifejezettem jól esik az arcomnak ez a pakolás, egész jól tisztítja és összehúzza a pórusaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Szuper ez a termék is, mint általában az általam kirpóbált Planet Spa termékek. Használata után friss és üde lesz a bőröm, összehúzza a pórusaimat is. Utána azért szoktam használni hidratálókrémet, mert érzem, hogy húzódik. Az illata nagyon erős, nem tetszik, de ennek ellenére szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Dorah1

2013. augusztus 8.

Szuper kis termék, látványosan húzza össze a bőröm.
Ugyanilyen jó hatású még a Planet Spa termékek közül a japán szaké arcmaszk is, a kettőt felváltva használom arcra és dekoltázsra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Szuper kis termék, látványosan húzza össze a bőröm.

Serbackaja

2013. augusztus 1.

Az egyik legjobb arcpakolás, amit kipróbáltam mostanában. Zsíros, pattanásos vagy kevert bőrűeknek ajánlom, száraz bőrűek inkább kerüljék. Az illata nem a legjobb, de ennek nem is az a lényege.Sűrű az állaga, szürke a színe. Könnyen felvihető, eloszlatható a bőrön. Amíg az arcon van, érzi az ember, ahogy húzódik, szárad. Lemosás után én mindig hidratálom a bőrömet, és az eredmény nagyon szuper. Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.