Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. október 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A holt-tengeri só és fekete iszap gazdag olyan ásványi anyagokban, amelyek méregtelenítik, élénkítik és feszesítik a bőrt.

micsodacicalany

2013. április 15.

Azon kívül, hogy a használata után, puhább, selymesebb a bőröm, egyéb hatást nem vettem észre. Szerintem egy kicsit túl van parfümözve, ezért csak ritkán használom, félek, mert az illatanyagokra pattanásokkal reagál a bőröm. Anyukámnak tetszik, úgyhogy lehet, elajándékozom neki. Közepesnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

alicesmith

2013. április 9.

Egyik kedvenc Avon-os termékem, már évek óta használom. Pattanásos bőrrel csodákat tud tenni és utána a bőr sokkal bársonyosabb, puhább lesz. Hetente 1x-er használom általában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

aranycsirkee

2013. április 8.

Megrendeltem az itt olvasott rengeteg pozitív vélemény miatt, pont akciós volt (bár az avonnál kb mindig minden akciós..). Elégedett vagyok vele, jó az állaga, szép esztétikusan megkövül a fejemen így előszeretettel riogatom benne az uram mikor nincs erre felkészülve. Az illata is egész jó, szépen tisztítja a bőrt, ami a használat után kellemes tapintású és selymes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

NorasBeauty

2013. április 6.

Nagyon szeretem, szépen tisztítja a bőröm és nem szárítja úgy mint a DM-es holt tengeri maszk. Heti egyszer használom és látom a hatását. Nekem kicsit pirosas foltos volt az arcom, most már viszont majd nem eltűnt. Önmagában nem csodaszer, de elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Biomogyi

2013. április 3.

elcsábultam ettől a "holt-tengeri só és fekete iszap" szövegtől, bár meg kell mondjam, csodaszernek nem mondanám, már néhány hete használom, de az én arcomon eddig semmi változást nem mutat, szóval felkerült a polcom tetejére, néha előveszem "hátha most majd működik" címszóval, de leginkább csak azért szoktam felkenni mert jó az illata :) Nem rossz, biztos hasznos, csak idő kell neki, de különösebben nagy csodát ne várjon tőle senki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

KataaBabaa

2013. április 2.

Hetente egyszer használom radírozás után. Szépen tisztít, az illata ok. Árban pedig teljesen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Pöti

2013. március 31.

Szépen tisztít, de kicsit szárít..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Szépen tisztít, de kicsit szárít..

Babooca

2013. március 31.

Évek óta előveszem, ha eszembe jut. 12 éves korom óta használom, és el lehet mondani h szeretem is, de persze találtam ennél is jobbat, ami nem is drágább ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

killdy

2013. március 27.

Évek óta használom, és valóban napokig szebbé teszi az arcot. Ami rá van írva, azt tökéletesen ellátja. A felesleges zsírt felszívja, pórusok kevésbé láthatóak, és az arc felélénkül a használat után. Szeretem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

Berenice

2013. március 26.

Évek óta használom, nincs is más pakolásom.
Szépen teszi a dolgát, ha nem jut rá időm, meglátszik a bőrömön.
Ebben szoktam relaxálni, de szigorúan törölközővel a fejem alatt...mivel egyszer elaludtam és mivel még nem száradt meg teljesen....:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 26.

Évek óta használom, nincs is más pakolásom.
Szépen teszi a dolgát, ha nem jut rá időm, meglátszik a bőrömön.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.