Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2013. október 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A holt-tengeri só és fekete iszap gazdag olyan ásványi anyagokban, amelyek méregtelenítik, élénkítik és feszesítik a bőrt.

mayc

2013. február 7.

Nagyon szeretem,nagyon jó érzés a bőrömnek,amikor rajta van. Lemosás után egyből puhább a bőröm. Hetente egyszer szoktam használni,ennyi tökéletesen elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Zita0606

2013. február 7.

Nekem nagyon bevált :)
Szépen felszívja a felesleges zsírt az arcomról, a szárazabb részeket pedig hidratálja, puhítja. Az eredmény: szép, puha, egyenletes arcbőr, kevésbé tág pórusok, ami 2-3 napig meg is marad egy-egy használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Nekem nagyon bevált :)

brfoo

2013. február 2.

Lehet, hogy én vagyok paranoiás de amikor sok-sok évvel ezelőtt először vettem, másabb volt az állaga, sűrűbb, "agyagosabb" és úgy éreztem jobb a hatása, mint annak ami most van a tubusban. Nekem ez nem hozza a régi színvonalat, kicsit mintha gazdasági okokból kispórolnák belőle a lényeget. Mondjuk az tény, hogy ahogy lentebb is írták, ez az avon legjobb termékcsaládja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

kissbarbara1990

2013. január 20.

Nagyon jó pakolás! Évek óta használom. Hűsít,tisztít,puhít. Keveset is elég felkenni,nem kell sokáig fent hagyni a bőrön. Komedo nyomkodás után használva gyorsan eltünteti a pirosságot!!! Az én kombinált bőrömet nem szárítja. A lemosás viszonylag tényleg macerás,de valami valamiért,ettől függetlenül csillagos5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Hertha

2013. január 20.

Nagyon finom tapintású után a bőr, az egyenetlen bőrfelszínt is "gyógyítja", megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 20.

kerykitti

2013. január 18.

Felkenés után hűsít,igaz kissé időigényes leszedni,de utánna pihe-puha a bőröm :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

terke29

2013. január 15.

Évek óta kedvenc ez a pakolás,hetente használom.Vegyes-zsíros bőröm van,így számomra pont eléggé szárít,ott ahol kell.Az illatát is szeretem,és az állagát is.Mindíg ecsettel viszem fel,és van,hogy fennthagyom 15-20 percig is.Utána matt és puha bőr az eredmény,a piros foltokat is szépen eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 15.

geucsa

2013. január 15.

Nekem erősen szárítja a bőrömet, ezért nagyon lassan fogy el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Nekem erősen szárítja a bőrömet, ezért nagyon lassan fogy el.

yaya

2013. január 14.

Én ezt a pakolást nagyon szeretem.. egy kicsit férfi tusolózselé illata van..600 forintért vettem akciósan.miután lemosom a pakolást nagyon puha, feszes, és ...nagyon szép bőröm lesz tőle, és még frissebbnek is érzem magam.nagyon hatásos pakolás ,egyszer mikor felkentem az arcomra , véletlenül ment a számra is egy kicsi és kb7-8 percig hagyom fent a pakolásokat, úgy mint ezt is.Kb. 2 perc után éreztem a számon hogy hat de iszonyat erősen..persze ezt a bőröm nem érezte meg csak a szám. úgyhogy többet nem kenem a számra .. de legalább tudom hogy hat. érdemes kibróbálni és akciósan megéri az árát! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

szpirita

2013. január 8.

Nekem kicsit húzza a bőröm, kellemetlen, amíg fent van, és lemosás után rögtön be kell krémeznem az arcom, de a bőröm szép lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Silt

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.