Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Carmenessque

2011. március 10.

Nagyon szeretem ezt a pakolást, az illata, az állaga is tökjó, kicsit nehéz lehúzni, nekem általában darabokban jön csak le, de szép, puha lesz a bőr. Nekem elég jól megnyugtatja, ha piros és száraz a hidegtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 10.

Supiné

Korcsoport: >54
2011. február 10.

A maszkot mielőtt felkenném, arcpakolást teszek alá. Így hatékonyabban ápolja bőrömet és a pakolással összekeveredve könnyebben lehúzható a maszk is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. február 10.

rastasista01

2010. november 14.

extra puha lesz a bőröd!
nekem kifejezetten ez a kedvencem! kár h másoknak nem vált be. a bőröm most szép, de hajlamos a pattanásokra ugyanakkor könnyen ki is szárad,ezért nagyon nehéz jó pakolást találnom. ezt egyszer anyu ajánlotta, azóta mindig van otthon! :) a felvitel tényleg nem egyszerű az állag miatt, de csak gyakorlás kérdése! utána pedig olyan puha lesz a bőröm, hogy azt egy arcradír sem tudja utánozni! nekem elég volt kéthetente használni, szóval elég sokáig elég a kis tubus! és olyan jó illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 14.

extra puha lesz a bőröd!

levinyo4

2010. november 6.

Kitépi a lanugo szőröket....
Jó illat, megnyerő kiszerelés...de nyúlik mint a békanyál:-)...és nem jó sokáig fennt hagyni mert kitépi az arcon lévő apró lanugo szőröket....ha viszont túl hamar akarnám leszedni a fele fent marad...és moshatom egy óráig:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 6.

Kitépi a lanugo szőröket....

kovariviki

2010. október 28.

Nem rossz, de ennyi
Én már kevésbé használom, de páromnak nagyon tetszik hogy lehúzható. :) Neki ez játék inkább.
Elég nyúlósan kenhető, gyorsan rászárad az ember ujjára. Előszörre túl sokáig hagytam az arcomon, és nagyon kiszáradt és alig lehetett lehúzni. Tényleg sima utána az ember bőre, de a felszíni elhalt hámrétegen kívül nem tisztít, szóval ezt ne várja senki. Másodszorra már nem hagytam olyan sokáig fent, akkor kevésbé akarta az arcomat leszedni.
Az illata nagyon tetszik, vicces ha egyben sikerül lehúzni, de egyéb pozitivumot nem tudok hozzárendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 28.

Nem rossz, de ennyi

Ancico

2010. október 19.

Sima tapintású bőr
Használata után tényleg nagyon selymes és sima lett a bőröm, ami persze maximum másnap reggelig tart. Talán kicsit meg is nyugtatta ahol kipirosodott volt. Nem volt egyszerű felkenni, mert gyorsan szárad, lehúzni, ahogy javasolják egyenesen szörnyű, nagyon ragaszkodó ugyanis. Lehet, ezért is lett olyan sima a bőröm :), mindenesetre a végén inkább már csak lemostam.
Csak mintában volt meg, a nagy kiszerelést nemhiszem hogy megvenném, különösebb gyakorlati hasznát nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. október 19.

Sima tapintású bőr

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract