Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

ingrid0411

2014. május 11.

Szép puha utána a bőröm. Szeretem hogy nem kell lemosni csak egyszerűen lehúzni ha megszáradt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Bianka07

2014. január 21.

Nagyon jó illata van és sima, puha a bőröm utána,tisztának érzem tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Nagyon jó illata van és sima, puha a bőröm utána,tisztának érzem tőle! :)

Szaffis

2014. január 21.

A legjobb maszk, amit eddig használtam. Nem csak összehúzza a tág pórusaimat, hanem el is tünteti! Egységes, sima szép bőrt eredményez. 10 pontos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Ency

2014. január 20.

Tényleg jó volt ez a maszk de szerintem már nem gyártják !:) Vagy igen ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Tényleg jó volt ez a maszk de szerintem már nem gyártják !:) Vagy igen ?

Oraculum

2014. január 2.

Finom illatú, kellemes, és láthatóan kisimul a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Finom illatú, kellemes, és láthatóan kisimul a bőröm utána.

ppetruska21

2013. december 25.

Nagyon szeretem, finom az illata egyetlen problémám, hogy ha nincs eléggé egyenletesen elkenve az arcomon, akkor nem egyszerre szárad még és nem tudom így egyenletesen lehúzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

DZsuzsi

2013. szeptember 24.

Isteni illata van. Hamar szárad. Finom tapintású utána az arcom. Egy baj van, megszenvedem,amikor lehúzom :-) nagyon húzza az arc pihéimet :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Dorah1

2013. augusztus 8.

Szépen leegyengette és összehúzta a bőröm. A Planet spa holt-tengeri iszappakolással felváltva használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Makkancs

2013. július 21.

Szerettem akkor, amikor kamaszkoromban nagyon zsíros volt a bőröm. Én hagytam megszáradni, aztán nedves kendővel letöröltem, és végül megmostam az egész arcom. Akkor szépen mattított, és anélkül szárított kicsit az arcomon, hogy hámlasztott volna. Azt hittem milyen természetes cucc ez. Bár ezt senki nem mondta, a reklámanyagok ezt sugallják... most meg látom, hogy fele jó, fele káros összetevő... Nemrég kipróbáltam újra valakinél, de a mostani bőrömet túlszárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

szenbe

2013. június 15.

Sajnos nekem sem vált be ez a termék. Próbáltam már úgy, hogy 10 perc után lemosom, de úgy nem látok változást az arcbőrömön. Kipróbáltam már úgy is hogy csak letöröltem az arcomról, de úgy viszont ragadtam mindenhol :D Kipróbálom a holtengeri ásványosat , hátha az beválik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract