Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

csokilany

2013. május 29.

Az illatát én kellemesnek érzem, és a hatását is, de tényleg szörnyű csúnyák az összetevői, emiatt nem fogom újravenni... :(
Egyébként szeretem használni, egyszerű felkenni, mert nem folyik közben szanaszét (mint az uborkás avonos maszk), én 25 percig szoktam hagyni, úgy tökéletesen megszárad, és egyben lejön, picit fáj,mert húzódik, de nem vészes, és nem lesz utána vörös a bőröm, hanem tiszta, sima és nyugodt. Tényleg picit gyanta-feelinges is, mert sok apró pihét leszed az arcomról, de én ennek örülök :D meg hát nem kenem a szemöldököm környékére, és így nincs gond. Akciósan egyszer ki lehet próbálni, de vannak ennél sokkal jobbak...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Málni

2013. május 9.

Az illata nagyon kellemes, lehet a kényeseknek fáj a letépése, pedig egyáltalán nem vészes, ki lehet bírni, viszont a hatása nm éppen jó, puha lesz tőle a bőr és "leszedi a zsírt", de a mitesszerek uúgy ott maradnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Dorcsek

2013. május 7.

Először furcsálltam az illatát, most már nagyon szeretem. Ahol vékonyan kenem fel, ott nem lehet lehúzni, a széleket általában le kell mosnom, csak ott sikerül lehúzni, ahol jó vastag volt a réteg. Annyira nem borzalmas a lehúzása tépés szempontjából. Engem nem zavar. Utána tényleg puhább az arcom. Viszont az összetevők nagyon rosszak.. Biztos nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

xxmaiax

2013. április 24.

Nehéz felvinni, és ha vékonyan sikerül felkenni, akkor nagyon nehéz eltávolítani, selymesebb és puhább volt a bőröm a használata után, de 1 kisebb fajta harc felkenni és leszedni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

darcy

2013. április 4.

Sűrű, fehér paszta, ami mazochista hajlamok kiéléséhez ideális. Biztosan leszedi az elhalt hámréteget, csak sajnos az alatta levő szőrrel-bőrrel együtt. Utána nem győztem lenyugtatni a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

Babooca

2013. március 31.

Agresszívan tépi a bőrt lehúzáskor, szabályosan könnybe lábad a szemem. az illata is tolakodó. Hatásairól nem tudok beszélni, mert sajnos annyira letépte rólam a bőrt, hogy vörös volt 2 napig :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Sissy26

2013. március 31.

Én úgy használom, hogy először ezt, utána a shea vajas pakolást és így nagyon szép lesz a bőröm, mert ez szépen megtisztítja mint egy radír, a vajas meg hidratálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Timi92

2013. március 26.

zuleica, teljesen egyetértek a véleményeddel. Amikor még jobban bedöltem a marketingnek én is rendeltem csomó avonos terméket, de mostanra az a véleményem, hogy jobban mutatnak az újság lapjain, mint itthon a polcon. Az INCI lista nem túl fényes, alkoholból és tartósítószerből több van benne, mint a természetes összetevőiből. Az én arcomon nem volt frissítő üdítő hatása, inkább matt és fénytelen lett tőle, az tény hogy simább lett, de mintha lemarta volna a bőröm felső rétegét és nemutolsó sorban pedig kiszárította. Ami egyedül tetszik benne, az az illata. Persze nyilván normál arcbőrön jobban értékelhető a hatása és nekem kicsit problémásabb a bőröm, de nekem akkor sem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

zuleica

2013. március 22.

Korábban azt írtam, hogy ez az egyetlen Avon cucc, ami bevált. Ja, mert tini voltam, meg nem is volt szükségem rá, csak úgy felkentem, lehúztam, ó de szép is az élet. Most viszont az a véleményem róla, hogy borzalmas. Nagyon makacsul ragaszkodik és lehúzáskor kitépi az apró szőröket az arcról, de az erősebbeket is a szemöldöknél. Arcgyantának jó lehet. Ajánlom! Szép sima bőr, aztán ha a kis kitépett szőrök megerősödnek, hosszútávú kapcsolatunk lehet a termékkel és élvezettel tépkedhetjük a bőrünkről. Az összetevők még viccnek is rosszak. Nem is értem, egy ilyen márka, mint az Avon, hogy lehet életképes. Szép a katalógus? A legtöbb Avon termék áráért, már elég jó natúr termékeket is lehet kapni. Ez a maszk is, a "teljesen felesleges" kategória szintjén van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

liele

2013. március 3.

Szeretem a lehúzható maszkokat, köztük ezt is. Csodaszernek nem mondanám, de megéri az árát akciósan.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract