Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Zita0606

2013. február 7.

Használata után nagyon selymes lesz a bőröm és valahogy egészségesebbnek, üdébbnek hat :) A zsírosabb, problémás területeknek nem használ, talán kicsit még fokozza is a faggyútermelést. Néha nehéz úgy lehúzni, hogy ne maradjon egy-egy kis darabkája az arcomon, ez elég zavaró, de a selymes és üde hatás kárpótol érte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

Mandi

2013. február 5.

Ez az egyik legjobb maszkja az Avonnak.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Ez az egyik legjobb maszkja az Avonnak.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Annette

2013. február 5.

Szerintem ez az egyik legjobb lehúzható maszk, ha ügyesen kenem fel egy mozdulattal le tudom szedni maradéktalanul. A zsírosabb részeken nem tesz csodát, de a T-vonalon kívül nagyon puhává teszi a bőröm, valahogy egységesebb utána. A mitesszerekhez sajnos nem elég erős, de nem is azért vettem :) Az illatának a szakéhoz köze sincs, de egész kellemes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Jennyke

2013. január 29.

A kedvenc arcmaszkom.Selymes és ragyogó tőle a bőröm.Imádom,hogy lehúzható,az illata isteni és az ára is nagyon jó.*5-ös:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Naoto

2013. január 27.

Ez az első arcpakolásom, és nagyon szeretem. Nekem egyáltalán nem fáj amikor leszedem. Vékony rétegben szoktam felrakni, így tovább is tart, meg nem kellemetlen amikor lehúzom. Mondjuk így nem tudtam egyben leszedni, de néhány darabban lejött, a kis maradékokat pedig utána könnyen le lehet mosni. Használat után tényleg nagyon puha lesz az arcom, meg mintha egyenletesebben is nézne ki. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Hertha

2013. január 20.

Az illata egyszerűen szuper, a bőröm is bársonyos tapintású a használata után, de semmi extra egyébként. Sokszor akciós az ára (6-700 Ft), azt megéri és ajándéknak is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

csipkeorsika

2013. január 16.

nem tudom kizárni, így mindennek fontosnak tartom az illatát, és ennek .. hát valami isteni :) köze sincs a saké-hoz meg a rizshez szerintem, de nagyon finom :) és tisztít is rendesen. az egyetlen problémám az az, hogy egyenletesen jó vastag rétegben kell felvinnem, különben senki sem szedi le a cafatokat az arcomról.. úgy oda tud száradni, hogy pár darabkát alig tudok lekapargatni, ami ott maradt ... :D és én is az akciós árát érzem reálisnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

terke29

2013. január 15.

Az illatát nagyon szeretem,és azt is,hogy pihepuha a bőröm utána.A nyúlós állagát már nem anyirra,de valamit valamiért.Tényleg felér egy arcgyantával a lehúzása :) ,de nekem ez is tetszik benne,még ha nem is túl kellemes.Az ára is baráti,én mindíg akciókor veszem,úgy 600-700ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 15.

yaya

2013. január 14.

én szerintem is jó az illata bár mikor felkenem csípi a szememet rendesen de nem lehet belehalni.600 forintért vettem akciósan .nekem nagyon megérte.miután felkenem várok kb 5 percet.. lehet érezni mikor megszárad( én végig simítom az arcom és lehet érezni hogy ha nem lesz pakolásos a kezem akkor megszáradt) és lehúzom.. nem kell több ideig hagyni, mert tapasztalatból mondom olyan mint a gyanta.. ezen kívül adok neki egy 5-öst mert tényleg nagyon jó... elég furcsa hogy fehér színe van.
szerintem érdemes kipróbálni.. szép egyenletes és puha bőröm lesz tőle.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

szerintem érdemes kipróbálni.. szép egyenletes és puha bőröm lesz tőle.:)

csipkeorsika

2013. január 9.

isteni illata van, könnyű lehúzni (nekem nem volt nehéz, remélem nem egyszeri alkalom volt .. :) ) az arcom pedig nagyon puha lesz, kíváncsi vagyok, hosszútávon lesz-e bármi hatása a jó érzésen kívül.. :) megelőlegezem az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract