Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Adriana

2013. január 4.

Kipróbáltam, és nekem nagyon tetszett. Egyetlen negatívuma az volt, hogy a lehúzás tényleg fájt, de ettől eltekintve semmi zavaró/rossz nincs benne. Amit viszont a hatásán kívül nagyon szerettem, az az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

florien

2012. december 23.

Inkább a lehúzható maszkokat részesítem előnyben lemosható társaikkal szemben. Lehet én is mazochista vagyok de szeretem lehúzni az arcomról oké néha meggyűlik vele a bajom. :D Heti egyszer használom és nagyon szeretem. Amikor lehúzom akkor érzem hogy frissebb a bőröm csak sajnos elmúlik ez az érzés amikor utána ha csak vízzel is de megmosom az arcom. Az orromon használom hangsúlyosabban mert a mitesszereimet is kihúzza. :) Szeretem ezt a terméket de lehet én is kipróbálok másikat. Aki tud ajánljon majd! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

karakumsivatag

Korcsoport: >54
2012. december 22.

Korábban használtam és nagyon szerettem, annak ellenére, hogy lehúzható. De viszonylag hamar megszárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 22.

szanii

2012. december 9.

Nagyon jó..a heti egyszeres használat pont elég, hogy hetente még inkább tisztábbnak, frissebbnek érezzem az arcomat. :D mióta ezt használom, "megritkultak" a pattanásaim, aminek nagyon örülök..bár lehet ez a többi 50arctisztító miatt is..ha elfogy, maradok a planet spa maszknál, de szerintem kipróbálok egy másikat :D

a lehúzás kicsit nehézkes, és fáj is..meg véletlenül van, mikor rákenem a szemöldökömre, és tépi azt is...szóval általában lemosom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Tatus

2012. december 8.

Imádom! Olyan jó puha lesz utána bőröm, a pakolást egybe letudom húzni. Érzem ahogy táplálja a bőröm az illata is mesés! Ha elfogy biztosan újra veszem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Bogancs

2012. december 8.

Az illata miatt vettem meg, el is használtam, de nem veszem többé meg. Szeretem, de nem nélkülözhetetlen. Száradás után nem bírom letépni, ha véletlenül a szemöldökömre is jut, még azt is kitépi :/ Utána selymes a bőr, de nem tartós a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

kriszti.07

2012. december 7.

Szeretem, mert nagyon egyszerű használni, tisztít, és puhábbá varázsolja a bőröm. Ahhoz képest, hogy nem számítottam arra, hogy a használata után tényleg kevesebb miteszerem lesz, és azt gondoltam zsírosabb lesz csak a bőröm utána... kellemes csalódás volt. Majdnem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

brigii

2012. december 4.

5 csillagos termék lett nálam
Már többször újravásároltam, kipróbáltam az összes planet spa-s arcmaszkot de nálam ez a favorit.
Arcmaszk leszedése tényleg picit fájdalmas, de ez mellékes végülis egy maszkról beszélünk.
Több napig utána friss miteszermentes az arcom!
a pattanások pirosságát nagyon kis mértékben javítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

5 csillagos termék lett nálam
Több napig utána friss miteszermentes az arcom!
a pattanások pirosságát nagyon kis mértékben javítja.

lonamaxin

2012. november 29.

Régóta használom az arcmaszkot. Szépen lehúzza az acnékat, frissebbnek, tisztábban érzem utána a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

csericka

2012. november 19.

Imádom az illatát! A bőröm a lehúzás után puha és sima. Néha még a pasimat is ráveszem, hogy együtt használjuk.: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0