Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Dinuska0606

2012. november 4.

Az illata kellemes, bár a zsíros bőrömet még zsírosabbnak érzem tőle utána, de ettől függetlenül kellemes élményt nyújt. A lehúzásnál tényleg kicsit fájdalmas :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

reku87

2012. november 1.

Nagyon szerettem, már elhasználtam egy tubussal. Mondjuk lehúzásnál picitt kellemetlen volt, ahogy azokat a kis pihéket is kiszaggatta, de elviselhető ez a kis kellemetlenség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Blame

2012. október 19.

Nekem csak kis kiszerelésbe van meg. Eddig kétszer próbáltam, de szerintem majd még egy harmadik is kijön belőle. Az illata nagyon jó, a bolti tejberizsre emlékeztet. :) Csak sajnos én egyszer sem tudtam lehúzni. :/ Így hát a lemosásnál maradtam. A hatásáról annyit hogy valamelyest selymes lesz tőle a bőröm, de kb. ennyi. Nem venném meg nagy kiszerelésbe. 3 pontot adok rá az illata miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Anna28

2012. szeptember 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, kicsit félve próbáltam ki, de egyáltalán nem fájdalmas az eltávolítása! Viszont elég meglepő, hogy a krém állaga nagyon ragacsos, elég nehéz szépen egyenletesen felkenni az arcra. Ahogy szárad, egyre jobban húzza "össze" a bőrt :) Finom illata van. Még csak egyszer használtam, szép sima lett utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

Cu2tka-baba

2012. szeptember 19.

Nem vagyok oda a lehúzós maszkokért, de mégis elcsábultam. Eddig ez az első olyan maszk amit tényleg le tudok húzni egyben. Lehet én vagyok a mazochista, de szerintem nagyon jó érzés ahogy lejön a bőrömről:D Nagyon selymes és puha lesz tőle a bőröm, pedig arcmosás után amúgy mindig húzódik. Az illata is kellemes, bár lehet hogy ez hangulattól függ. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Padlizsán

2012. szeptember 18.

Már a második tubust használom! Nagyon szeretem ezt a terméket, nekem bevált. Igaz, hogy a lehúzás néha kellemetlen, de szerintem abszolút megéri, mert utána egy puha, jó illatú és tiszta arcbőrt kapunk. :)
Én a szemöldöknél illetve ahol haj van, inkább le szoktam mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Én a szemöldöknél illetve ahol haj van, inkább le szoktam mosni.

Vivcsyke

2012. szeptember 9.

Én most vettem először. A hatása nagyon jó, puha lesz tőle az arcom, és az illata is nagyon jó. Ám az igaz hogy a leszedése kicsit fájdalmas, de megéri :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

butterfly

2012. augusztus 30.

Szerettem ezt az arcmaszkot. Egyszerűen imádtam az illatát és nagyon szép lett az arcom a használata után. Viszont a benne lévő parabén miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Calipso

2012. augusztus 25.

Nem rossz, mert a használata után nagyon szép puha lesz a bőröm, viszont a lehúzása majdnem felér egy gyantázással, én konkrétan láttam az apró kis arcszőreimet a lehúzott maszkban :D
Így aztán tuti sima lesz tőle az arcom! :D
Az illata nekem tetszik, viszont felkenéskor figyelni kell, hogy nehogy rámenjen a szemöldökre vagy a hajvonalra, mert onnan elég körülményes lekaparászni :S
Egy 4-est azért megér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Így aztán tuti sima lesz tőle az arcom! :D
Egy 4-est azért megér :)

JoyBlond

2012. augusztus 14.

Ha valaki szeretné letépni az arcát, akkor ennél jobb eszközt nem is találhat e célra!

Bár pillanatnyi örömet okoz a használata, hiszen én például nagyon boldog voltam, hogy komolyabb sérülés nélkül megúsztam, nincs semmi hatása (lehet, hogy írhatnám, hogy szerencsére? ). Semmiképp sem ajánlom, csak perverz szado-machzo rituálékhoz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract