Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

mezeibernadett

2012. augusztus 8.

Az első próbálkozásom borzalmas volt vele.Azt hittem jön vele az arcom is.A szemöldökömre ment és mondhatom hatékonyabb mint a gyanta.A fájdalmat leszámítva amit a lehúzás okozott,nekem bevált és ha machzoistább napom lesz,újra használni is fogom.Jól tisztít és puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Lolita

2012. augusztus 6.

Tetszik, hogy nem a megszokott átlátszó, hanem teljesen fehér a színe. Gyorsan szárad, könnyű lehúzni. A mitesszereimet nagyon szépen "kihúzza", pedig nem ígéri, és nem is ezért vettem. De természetesen örülök neki :). Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

andrea

2012. augusztus 6.

Nekem bevalt.A PLANET SPA termekek nagyon jok.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Nekem bevalt.A PLANET SPA termekek nagyon jok.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Roxanne

2012. július 19.

Imádom az illatát!
Szépen teszi a dolgát.
A lehúzható maszkokat jobban szeretem a lemosandóknál. Kevesebb a pepecs, kevesebb a kosz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

Imádom az illatát!
Szépen teszi a dolgát.

csillag

2012. július 19.

Csípett nagyon, irritációt okozott, mint az összes többi avon pakolás. Nekem sajna nem jönnek be ezek.. még tiniként szerettem egyetlen egyet, az valamilyen iszapos volt, jó sötét színű.. az jót tett az arcbőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 19.

CocoSunrise

2012. június 21.

Imádom. Ez a kedvenc Avon termékem, már 2-3 éve használom... ha elfogy, azonnal veszem a következőt. Az illata nem tetszik de annyira szépen simítja és tisztítja a bőröm, hogy ez egyáltalán nem érdekel. Nehéz lehúzni, de az nem látszik meg az arcon utána, tehát nem irritálja a bőrt. Nem is csíp. Valószinű azért is olyan hatásos, mert jól odaragad. Havonta 3x használom, szerintem bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

moncsyka8

2012. június 20.

Egy éve használom,szépen eltávolítja a szennyeződéseket a bőrről

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Egy éve használom,szépen eltávolítja a szennyeződéseket a bőrről

Luca33

2012. május 28.

Jó az illata, könnyű használni, az eltávolítás kicsit nehézkes. Közepesen tisztít, amikor lehúzom olyan, mintha bekrémeztem volna az arcomat, csak jobb. A T-vonalon annyira nem hatásos, de az orcán szép az eredmény. És nem csíp!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

jakusjuccsi

2012. május 25.

Kedvenc maszkom.Szuperül simít,pattanástalanít és imádom az illatát is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

Kedvenc maszkom.Szuperül simít,pattanástalanít és imádom az illatát is!

Wr.

2012. május 23.

Én nagyon szeretem, mikor lehúzom a maszkot szemmel láthatóan sokkal szebb lesz tőle a bőröm, az viszont igaz, hogy jó nehéz lemostni az ember kezéről. Az illata is kellemes, bár kissé túl erős már nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract