Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Tinasmink

2012. május 1.

Amikor nagyon problémás volt a bőröm, ezt a maszkot, és még 2 másikat használtam hogy levigye a gyulladást. Ezt azért szerettem mert miután lehúztam a maszkot a pirosság enyhült, és pihe puha volt tőle az arcom. Mostmár nincs szükségem rá, de mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Gift Box

2012. május 1.

Én nagyon szeretem, jó érzés felkenni és pihenni, amíg meg nem szárad. :)
Az illata nagyon jó, nagyon szép lesz az arcom, miután lehúzom. (Az érzékenyebb részeken inkább lemosom vízzel, de ott is ugyanolyan friss és szép lesz a bőröm, mint ahol lehúztam.)
Hetente kétszer (maximum háromszor, mert annyira szeretem :)) használom.
Nagy szó, hogy az én érzékeny bőröm is imádja. :)
Egyébként az ujjamról én is nehezen tudom lemosni, de ettől még ugyanolyan szuper a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Én nagyon szeretem, jó érzés felkenni és pihenni, amíg meg nem szárad. :)
Hetente kétszer (maximum háromszor, mert annyira szeretem :)) használom.
Nagy szó, hogy az én érzékeny bőröm is imádja. :)

lupika

2012. április 23.

Mulatságos a használata :) Felkenés után kicsit nehéz lemosni az ujjakról, aztán mikor teljesen megszárad az arcon, olyan feszes lesz, hogy egy szőlőszem sem férne be a számon! Viszont nagyon tetszik az illata, egyben lehúzható az egész (kompenzálja az ujjról való nehéz lemosást) és az arcom sima és bársonyos lesz tőle. Mivel tiszta arcra kell feltenni, ezért tisztítani már nem fog, és a pólusokkal sem csinál semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

villa

2012. április 22.

Én hetente 2× használom. Nem tisztít túl sokat... Nekem nem húzódik tőle az arcom. Az biztos, hogy puhább és jó illatú leszek de nem veszek többet ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

Mesi

2012. április 22.

Ez az egyetlen avonos cucc, amit visszaküldtem a tanácsadónőmnek (eddig :) ). Nem tudtam lehúzni, olyan volt, mintha le akartam volna tépni az arcom. Annyira fájdalmas volt, hogy inkább a lemosás mellett döntöttem. Nem tudom, hogy a ragaszkodó típusa miatt, vagy más okból, de iszonyúan húzódott tőle a bőröm. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

kawa.kriszta

2012. április 17.

Az illatát szerettem, a bőröm szép lett tőle DE nekem szinte lenyúzta az arcom!!! Azóta nem használom. Csak nekem volt ennyire ragaszkodó?????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 17.

murrmurr08

2012. április 17.

Sajnos allergiás lettem rá, pedig nincs érzékeny bőröm. És az illata mellesleg szörnyű. Elajándékoztam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

pityepotya

2012. április 7.

én a felkenése után a kezemről nehezen tudom lemosni, mert eléggé sűrű az állaga, ez nem annyira tetszik.
első használatnál kicsit vizes arcbőrre vittem fel, úgy lehetetlen volt egyben lehúzni, de a másodiknál /miután utánaolvastam/, száraz bőrre kentem, és úgy már jobban lejött, bár mindig marad itt-ott egy kevés, amit le kell mosni utána vízzel.
én szeretem a lehúzható maszkokat, de még nem találtam olyat, amit tényleg könnyen le lehet húzni.
az illata nagyon jó, engem egy kicsit a kókuszra emlékeztet. én különösebb hatását nem vettem észre, de ennek ellenére szeretem nagyon.
az ára kedvező, és tényleg sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

az ára kedvező, és tényleg sokáig elég.

Sue2

2012. április 7.

Korábban nem voltam oda a lehúzható maszkokért, de ez a termék megváltoztatta a véleményem. Használat után annyira sima és puha lesz a bőröm. Kimondottam felfrissül tőle az arcom és ez látható is. Az illata pedig fantasztikus. Könnyen le tudtam húzni. A nagy része egyben lejön, a maradék vizes vattával letörölhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

szines

2012. április 1.

Egészben lejön kellemes illata van puha a bőröm tőle és nem is kell sokat felkenni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract