Avon

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

demeve

2012. március 30.

A valaha volt legkedvencebb arcápolóm! Nekem nagyon fakó, tág pórusos a bőröm, normál, de azért vannak picit zsírosabb-szárazabb területek. Miután ezt használtam, a párom mindig, kivétel nélkül! megjegyzi, hogy olyan szépen ki vagyok sminkelve - persze nem is vagyok. :) Kell ennél nagyobb bók egy arcápolónak? Igaz, hogy macerás leszedni, legalábbis az én bőrömre nagyon ráragad, de szerintem határozottan megéri a harcot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

natalia.horvath

2012. március 15.

Imádom ezt a maszkot.Az első olyan lehúzható amit egészben le lehet húzni az arcról, nem apró darabokba. Finom illata van, a bőrömet nem irritálja.Az arcon utána tiszta és puha tapintású lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

kicsikiszi

2012. március 2.

Szerintem jó pakolás, az illatát is szeretem, és nem kell sokat használni belőle. A leszedése kicsit nehéz:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Szaszmancs

2012. február 15.

Szerintem ez a legjobb Avonos maszk.Én az illatát is imádom és szép puha lesz tőle a bőröm. Már többször újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Birdy

2012. február 8.

használgatom ezt én is néha, de nagyon keveset. különösebb változást nem érzek az arcomon, és nem is látok rajta az a probléma. eddig talán egyszer ha éreztem puhábban az arcomat, de még próbálkozok vele. viszont a lehúzása borzalmas, szörnyen nehéz és fájdalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Szép

2012. január 17.

Engem az illata nagyon zavar

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Engem az illata nagyon zavar

agi.greendaygirl

2012. január 8.

könnyen használható, kevés is elég belőle és meglepően könnyű lehúzni.Ami meg rajta marad, vizes vattával könnyen lejön. az arcom szép sima és puha lett tőle, viszont azt hiszem nem volt túl tartós a hatás. 700 Ft-ot viszont mindenképp megért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

buttercup

2011. december 25.

szeretem, mert szép lesz utána a bőröm, igaz hogy kicsit sokáig tart leszedni, de azért nem olyan fájdalmas, hogy ne lehessen kibírni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 25.

HBrigi

2011. november 24.

A leszedése tényleg szörnyű! Nagyon tépi a bőrömet, pihéket, lemosni meg hosszadalmas. Nem éri meg a szenvedést, van olyan pakolás ami kellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 24.

_Hencsy_

2011. november 4.

Még nem próbáltam, de biztos jó illata van. Kár, hogy testápolóban már nem lehet kapni! :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 4.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0