Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

tukleraj

2013. július 7.

Nekem korábban a Rizs-Szaké termékcsaládból az arcmaszk volt meg , és ennek a hatására alapozva vásároltam meg az arcszérumot is. A hatását körülbelül az első fél órában éreztem, hogy kellemesen feszül az arcom, de utána kellemetlenül csillogott-egy hónapig tartott, míg megszokta az arcom, utána megjelentek a mitesszerek és később a pattanások is. Nem ajánlom feltétlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Csajszi26

2013. május 8.

Nekem nagyon bejött! Jó az állaga, könnyen beszívódik, nem zsíros és nagyon selymes lesz tőle a bőröm utána! és a barátom imádja az illatát... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 8.

xxmaiax

2013. április 24.

Az illatát imádom, viszont semmilyen változást nem tapasztaltam a használata közben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

smurfette

2013. április 21.

Nekem az illata valamiért nem tetszik (bár már kezdem megszokni), és valahogy nagy változást sem produkál a bőrömön...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

VeraTala

2013. április 1.

Nem egy nagytudású dolog, az illata kellemes, de körülbelül ennyi. Gyorsan beszívódik, és hűsít, de néha ragad és kukacosítja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Timi92

2013. március 26.

Én egy barátnőmnél láttam ennek a testápló verzióját és nagyon beleszerettem az illatába, meg a gyöngyház fényű csillogásába, de mivel azt nem lehetett kapni, megrendeltem helyette ezt de bekell állnom az előttem szólók táborába: szerintem sincs semmi különös hatása ennek a krémnek. Igazából a nevében benne van hogy "selymes" és szerintem ennyiben ki is merül a tudománya, mivel használat után valóban van valami kis selymes érzete a bőrnek, de igazából szerintem nem hidratál vagy táplál, pusztán csak a szérumot érezzük az arcon amég le nem kopik vagy be nem szívódik. Az összetétele pedig ezekkel a szilikon, meg tartósítószer és társaival számomra elég csapnivaló. Őszinténszólva én akkor kentem magamra (nem csak az arcomra) amikor egy kis finom illatot akartam és egy kis felfrissülést a brömnek, szóval nekem ilyen kis útitestápoló-kézkrém funkciót töltött be, amit mindenfelé magammal tudtam vinni, mert olyan kis picike.Erre a célra tök jó, és az illatát is szeretem, de kifejezetten arcszérumnak nem használtam fel és nem is fogom. Nehéz döntés, hogy hogy pontozzam, mert vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban, de mivel szerintem az eredeti funkciója a selymesítés és azt igazából ellátja, így kap tőlem négy csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

zsofi85

2013. február 20.

Nekem most fogyott el belőle a 2. adag. Nem tudom elmondani mennyire imádom ezt a krémet. Fantasztikus illata van, gyorsan felszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. A pumpás kiszerelés miatt könnyű kezelni, nemt túl nagy de sokáig elég. Nekem nem okozott semmi problémát a bőrömmel, nem pattogott ki, nem száradt ki, szépen hidratált és egyenletes lett tőle. Smink alá is tökéletes alapozó krém. Amint tudok beszerzek még egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Kudika

2013. január 9.

Pár éve próbáltam ki először (és utoljára...). Az arcom zsíros hatású lett tőle, és mitesszeres. Mondanom sem kell, ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Anna28

2012. október 31.

Sajnos tehetetlen vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban. Nem igazán tudom, mit kellene csinálnia. Becsülettel használom minden este a tonikozás után. A pattanások-mitesszerek nem szűntek meg, igaz, hamar beszívódik ez a gél, ami nagyon jó, az illatával sincs bajom, de olyan placebónak tűnik nekem. Szerintem konkrétan semmi haszna, ami nagy kár, mert nagyon rá voltam kattanva... Csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

mili

2012. október 22.

Nagyot csalódtam az állaga túl folyós, igaz könnyen beszívódott, és ennyiben ki is merült a pozitív tulajdonsága. Az illata nem valami kellemes. Azért vettem meg mert akciós volt, és pár embertől hallottam mennyire jó. Nekem nem vált be elhasználtam, de soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak