Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kispitypang

2012. szeptember 6.

Azt hiszem itt az ideje, hogy véleményt írjak erről a termékről, mivel rá a másodikat használom belőle, és el kell, hogy mondjam, ennek elsősorban anyagi oka van. Mivel elég olcsó, és akciózva még olcsóbb. Hatását tekintve igazából nem érzek semmi különöset, esténként használom, hidratáló krém alá, úgyhogy felőlem akár ki is spórolhatták volna belőle a kis rózsaszín csillámbigyókat. Hidratálásra nekem önmagában is bőven elég lenne, mivel nagyon zsíros a bőröm, de ezt - éppen ezért - nem tekintem nagy érdemnek. Ezenkívül semmi lényeges hatását nem vettem észre. Különben is, ha szérumról beszélünk, szeretem tudni, hogy milyen funkciót lát el, ránctalanít, rugalmasabbá tesz, bőrképet kiegyenlít...etc., de ez szerintem szimplán csak egy zselés állagú hidratáló krém, puccos csomagolásban.
Értékelés: 3* - sokat gondolkodtam rajta, mert végül is ártani nem ártott a bőrömnek, és már a második tubust fogyasztom belőle,. De azért én egy szérumtól várnék valami hatást is. Valószínűleg nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

rétipipitér

2012. augusztus 13.

Az alábbi kommentek alapján szimpatikusnak tűnt a termék, ezért akciósan vásároltam - gondoltam egy próbát megér - nos, hiba volt. Állaga gél vagy inkább vizes zselészerű valami, apró rózsaszín csillámokat tartalmaz. Az illata borzasztó (amolyan rossz férfiparfümre emlékeztet), hidratáló hatása minimális. Zsíros bőrű tiniknek ideális lehet, az én kombinált bőrömre használhatatlan.Olajtartalma nulla. Igaz, hogy simítja a bőrt - talán azért, mert annyira szárít és ezáltal feszül... Próbáltam hidratáló krém fölé, de így semmi hatása sem volt, csak az erős, zavaró illata.Nem tudom mi legyen a sorsa,talán a kuka...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

sheetmusic

2012. június 28.

Nekem nagyon bejött a zsíros bőrömre. Szépen mattit, hidratál amennyire kell, nincs utána ragadós érzet a bőrömön. Ötös:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

CocoSunrise

2012. június 28.

Először puhává tette az arcom...2 hét után elkezdte lehámlasztani a bőröm, egyre csak szárította, pedig nem száraz természetesen. Heti 2-3x használtam Olyan ronda száraz hámló bőrre alapozót sem lehet rakni, mert még jobban látszik. Végül kidobtam ezt a terméket. Semmi pozitívuma nem volt, csak a hidratáció elejében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

vegyesz001

2012. június 17.

Nagyon jó az illata, viszont az én normál típusú bőrömet kicsit szárította. Nagyon hamar beszívódik, matt hatást kelt. Bár sima bőrt eredményez, de én jobban szeretem a zsírosabb hidratáló krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

lupika

2012. június 7.

Imádom az illatát és szépen felszívódik, de a maszk verziójának sokkal jobban érzem a hatását, attól sokkal simább és selymesebb lesz a bőröm, mint ettől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Rege

2012. május 19.

Imádnivaló az illata (emlékeztem a régi, pumpás kiszerelésű testápolóra), ezért nem tudtam ellenállni és megvettem. Még csak kétszer használtam, s félő, hogy kipattogásomnak ő az oka, pedig nagyon sima, puha érzetet adott a bőrömön. A magyar katalógusban - azon kívül, hogy "arcszérum" - nincs róla semmi információ, pl. arról hogy mikor kell használni, ezért kutakodtam az interneten és angol nyelvű oldalakon azt írják, hogy éjszakára kell feltenni hetente. Kiegyenlíti a bőrtónust, felragyogtatja a bőrt, valamint csökkenti az öregségi foltok megjelenését. Még próbálkozom vele, mert szeretném ha a bőröm szeretné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

maximilla

2012. április 18.

Nyári időszakban szoktam használni,amikor a zsírosabb krémek lefolynak az arcomról.Szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

buttercup

2012. április 14.

Az illatát nagyon szeretem, intenzív,de egyáltalán nem zavaró. Előnye h elég egy kis mennyiség a krémből, felfrissíti a bőrömet, igaz nekem nincs annyira száraz bőröm,tehát nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Ksari

2012. március 19.

Én nappalra használom, nagyon szépen lehet rá sminkelni, mert nem ül meg a smink az apróbb mélyedésekben. Tényleg simább és puhább tőle a bőr és kellemes az illata. Már a 2.at használom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak