Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Szaszmancs

2012. február 15.

Én szeretem az illatát,nagyon könnyű állaga van,nem hagy zsíros érzést,hamar beszívódik.Reggel szoktam használni és kellemesen felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Niho

2012. február 10.

Jól hidratál ezek a japánosok nagyon jók szinte mind1iket szeretem.Télen nagyon jó!Jó illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Emily

2012. február 9.

Nagyon finom illata volt, kicsit mintha hidratált volna, de azon kívül semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

doramora

2012. február 5.

nagyon jó állagú, fantasztikus illatú, mintha egy wellness kezelésen vennék részt. bár nem olyan mint egy arckrém, de hát nem is olyan néven adják el. csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Krisz

2012. január 26.

Nagyon nagy pozitív csalódás volt az Avonos arcravaló termékekben, hihetlenül puhává varázsolja a bőrt, nem szárít, téli arckrémnek tökéletes. És az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Csillagvirág

2011. október 27.

Engem meg szárított!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Engem meg szárított!

Dindy

2011. október 15.

Nekem sajnos kiütések jöttek tőle az arcomon, el kellett ajándékoznom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 15.

Nekem sajnos kiütések jöttek tőle az arcomon, el kellett ajándékoznom :(

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. október 5.

Valóban nagyon kellemes, jót tesz a bőrömnek. Szerintem jól hidratál. Én reggel és éjszakára is használom. Az illata számomra furcsa, de nem kellemetlen. A maszkkal együtt csodás feszes bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. október 5.

Mademoiselle Rita

2011. május 27.

Valójában nem jelzi semmi a csomagoláson, hogy melyik napszakban alkalmazandó krém, de én pl. néha felviszem az arcomra lefekvés előtt..csodát művel, maszkkal együtt alkalmazva gyönyörű, kisimult bőrt varázsol. Praktikus kiszerelése van, pumpás, sokáig kitart, és elég kisadagban felvinni az arcbőrre. Illata isteni, a pasim is imádja.:) Mintha pici csillámport kevertek volna bele, szépen ragyog tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-6, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak