Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Vékony rétegben vidd fel az előzőleg megtisztított, száraz arcbőrödre, a szemkörnyék és haj vonalát kihagyva. Várj, míg a maszk teljesen megszárad (kb 20 perc) és húzd le. Hetente egy-két alkalommal használd.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Scatty

2013. augusztus 28.

Ajándékba kaptam ezt a pakolást, kíváncsian próbáltam ki.
Igen érdekes ez a csillámosság benne, nem egy brutál maszk, simán le lehet húzni, szerintem szinte semmit nem használ.
Elhasználom, ami még van belőle, de megvásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Ajándékba kaptam ezt a pakolást, kíváncsian próbáltam ki.
Elhasználom, ami még van belőle, de megvásárolni nem fogom.

iringo

2013. augusztus 7.

Az illata nagyon tetszik és utánna egész nap még érezni. Továbbá friss és puha érzést kölcsönöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

NiDDA

2013. április 21.

Értelmét nem látom, de néha - mikor eszembejut - felkenem hétvégenként. Szerintem az égvilágon semmit nem csinál az arcommal - sem jót, sem rosszat. A csillámokkal nekem semmi bajom nincs, elférnek benne, abszolút nem értem, mi a probléma vele. Inkább, minthogy neon zöld legyen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

agi.greendaygirl

2013. február 16.

puha, sima és rugalmas lett tőle a bőröm, friss érzés. Az illata számomra meghökkentő, féfikozmetikumokéra emlékeztető. A csillámokat nem érzem indokoltnak benne, semmi pluszt nem ad :D összességében tetszik, tényleg energikusabbnak, frissebbnek érzem a bőröm tőle. Könnyen lehúzható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

zita.herkovics

2013. február 14.

hát, elég érdekes volt. hamar megköt, gyors felvitel kell hozzá, viszont szépen lejön. friss, puha érzetű lett a pofikám, de megvenni nem fogom (ugyanis kaptam csak) ... ja, és nekem nem tetszik, hogy csillámos. az illata meg nem fogott meg, bár lehet csak én vagyok ilyen szkeptikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Narancssárga.