Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: gabriellanails, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag, így regenerálja, táplálja és erősíti a bőrt, hogy fiatalosabb kinézetű lehessen. Felfrissíti és energizálja a bőrt, javít a textúráján. Tisztítja és frissíti a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

yoyo85

2015. március 17.

Ez az első olyan maszkom, amit tényleg rendszeresen használok, mert annyira szeretem. Gyorsan megszárad, szépen le lehet húzni, nem szárítja agyonra az arcom és semmilyen pattanást, pirosságot nem okoz. Amíg kapható, biztosan ezt fogom használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Effi

2015. március 8.

Szereti a bőröm ezt a maszkot! Hetente egyszer használom nagyon vékony rétegben, és utána sokkal frissebbnek, tisztábbnak érzem és látom az arcomat. A pattanások elleni "harcban" is kiváló társ, amióta használom, feltűnően kevesebb bújik elő, és, ha mégis kimerészkedik egy, azt egy pakolás már szinte teljesen el is tünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

discodiva1123

2015. február 22.

Az avonnak köszönhetem a lehúzható arcmaszkok iránti rajongásom,így természetesen ezt is ki kellett próbáljam. Ugyan nem tapasztaltam semmi "különlegeset" sem a használat közben,sem utána,mégsem voltam csalódott. Az illata számomra kellemes,kifejezetten tetszik,hogy sokkal könnyebb lehúzni,mint a többi hasonló avonos terméket. Persze nehezebben is szárad,bár én nagyon vékony rétegben kenem fel,így nem vesz igénybe 20 percet a száradas. A bőrömet talán kicsit frissebbnek érzem a használat után. Olyan ez az arcmaszk,mintha valami nagyon különleges,szinte már luxus kozmetikum lenne,legalábbis számomra a feketekaviár,valamint ez a csillogó arany szín ezt sugallja. Persze nem tud semmivel többet mint más termékek,de én mégis szeretem. Alig várom,hogy használhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Zalán Anyukája

2014. november 7.

Nekem nagyon nehezen akart száradni az első pár használatnál, nem tudom mi változott közben, de idővel egyre könnyebben tudtam lehúzni. Totál átlagos termék, semmi "különöset" nem csinál a bőrrel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

A felhők fölött örökké kék az ég blog

2014. november 4.

Finom illata van, érdekesek a kis aranyszemcsék a termékben. Jól megszilárdul, szépen lehúzható, a bőröm sima lesz utána... Alapvetően semmi gond nincs vele, de valahogy elmarad az a "hűű meg haa" utóérzet, pedig egy arcmaszktól elvárnám ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Violet 1

2014. október 2.

nem a kedvenceim a lehúzhatós maszkok,időnként azért kipróbálok egyet-egyet. ez speciel nem volt egy nagy szám.talán kicsit frissebbnek tűnt az arcom utána. nekem az illatával nem volt különösebb bajom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Kudika

2014. szeptember 2.

Igen, igen, igen! :D Nagyon tetszik ez a termék! Minden igaz, ami a leírásban szerepel: regenerálja, táplálja, erősíti, tisztítja, felfrissíti és energizálja a bőrt, javít a textúráján.
Milyen kár, hogy hetente csupán 1-2-szer lehet alkalmazni. Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Milyen kár, hogy hetente csupán 1-2-szer lehet alkalmazni. Újraveszem!

pilluska

2014. július 11.

Még csak egyszer használtam, így a hosszabb távú hatásáról nem tudok még írni.
Soha nem használtam még lehúzható arcmaszkot, így természetesen elbénáztam az eltávolítását :D
Egyébként nagyon furcsa volt felkenni, kicsit olyan az állaga mint a méznek, így gyorsan kellett kenni. Érdekes, hogy ilyen csillogós, először azt gondoltam hogy a tubusa csillámos, de a krém van tele. Miután felkentem, úgy éreztem magam, mint akire ráborult egy doboz csillámpor :D
Egyébként szépen le lehet húzni 20 perc után. Az itt olvasott vélemények alapján én is radírozás után kentem fel. Szép, puha lett a bőröm és mintha a pórusaim is tisztábbak lennének. Megajánlom neki az ötöst, remélem továbbra is ilyen jól fog majd teljesíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Még csak egyszer használtam, így a hosszabb távú hatásáról nem tudok még írni.

lianex

2014. április 13.

Általában nem szeretem az Avon arca való kencéit (az arckrémeiket pl. nem bírja a bőröm), de a lehúzható pakolásai szinte mind bejönnek. Elhasználtam egy tubussal ebből a kaviárosból, hetente egyszer, radírozás után felkenve. Valahogy feldobja a bőrömet, szebbnek, egységesebbnek látszik tőle. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 13.

Nikita0828

2014. március 18.

Imádom, hogy csillog. Ragyogó arany színe van, pont most van rajtam.
Az illatát is nagyon kedvelem, kicsit mű de nem zavaró. nekem bejön.
Mikor lehúzom, nagyon jó puha lesz tőle a pofim, nagyon fontos hogy előtte leradírozom az arcom, csak utána kenem fel elég vastagon, mert úgy jobban hat.
Nagyon sokáig elég, ár-érték arányban is nagyon jó, kb 600 Ft-ért vettem 3 hónapja és heti 1x ezt használom, még mindig van benne.

Most látom, hogy bőröregedés ellen van, hát én 21 leszek
, még nincsenek ráncaim, de a bőröm tónusosabb lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Imádom, hogy csillog. Ragyogó arany színe van, pont most van rajtam.
Az illatát is nagyon kedvelem, kicsit mű de nem zavaró. nekem bejön.

Most látom, hogy bőröregedés ellen van, hát én 21 leszek
, még nincsenek ráncaim, de a bőröm tónusosabb lesz tőle.

Antioxidánsok: BHT

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.