Avon

Ár:   1439 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: gabriellanails, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A fekete kaviár aminosavakban, telített zsírsavakban és vitaminokban gazdag, így regenerálja, táplálja és erősíti a bőrt, hogy fiatalosabb kinézetű lehessen. Felfrissíti és energizálja a bőrt, javít a textúráján. Tisztítja és frissíti a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

agi.greendaygirl

2012. október 31.

akkor mivel nem az én feltöltésem lett elfogadva, átmásolom az oda írt véleményemet ide :)

egyszer próbáltam még csak, de nagyon tetszik. Az elején kicsit csípett, de ez hamar elmúlt, könnyen le tudtam húzni, a bőröm pihe- puha, hidratált, rugalmasabb lett, nagyon jó érzés volt hozzáérni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

gyorsi

2012. október 31.

Teljesen hatása alá kerültem így elsőre. Csak ma jött meg, kipróbáltam egyből, és gyönyörű aranyló színe van, apró csillámokkal. Felkenve is csillámos, jól néz ki :) A tubusa is tetszik, és kellemes tapintású utána a bőröm. Szeretem a Planet Spas termékeket, szinte mindegyik bejön. Ettől se vártam akkora hatást, de jó érzés használni. Talán nem annyira szárít, mint a többi ilyen maszk. Tényleg friss érzésem volt utána. Ha lesz változás többszöri használat után, jelzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Antioxidánsok: BHT

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.