Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. május 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

agi.greendaygirl

2013. június 30.

tényleg nagyon tuti kis testradír, jó sűrűn vannak benne a szemcsék, apróbb szemek. Valóban elég kevés kell belőle, először a 150 ml kevésnek tűnt, de most már látom, mennyire gazdaságos. Az illata jobban tetszik így testen használva, mint a többi holt tengeri terméké, frissítő. A bőröm puha lesz tőle. Akcióban rendeltem, így mindenképpen érdemes kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

judit89

2013. április 27.

Nagyon kevés is elég belőle egy testfelületre és olyan pihe-puha lesz tőle a bőr. Én az illatát is szeretem. Szerintem ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Babooca

2013. március 31.

A lótuszvirágosnál ez fényévekkel jobb, a hatása főleg, nagyon tetszik. Igaz, hogy természetesebb összetevőkből is el lehet érni ugyanezt a hatást, de én mindig rohanok, szóval ezzel időt spórolok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

shara88

2012. szeptember 4.

Kéthetente használom, nyáron hetente. Elég csak egy keveset adagolnom a tenyerembe és az egész testemre elég. Imádom ennek a termékcsaládnak az illatát. A többi termékkel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

r_ivan

2012. augusztus 13.

Nekem tetszik, megvettem a második adagot is. Kicsit talán durva a szemcséje nekem, de nem dörzsölöm ezerrel és akkor nem gond. Az illata kicsit fura, de nem kellemetlen. Két hetente használom, mert elég érzékeny és vékony bőröm van. Nagyon brutálisan sima és puha utána a bőröm. Használata után elég sok testápoló kell, de én ezt normálisnak nevezném, mivel nekem mindig issza a bőröm a testápolót és például így jobban beszívódik a testvaj, ha épp azt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Saphira

2012. június 9.

Régóta kerestem már egy ilyen durva szemcsés testradírt. Ezelőtt az Avon Solutions (lila) gránátalmás testradírt használtam, arra hasonlít az állaga, talán még hatékonyabb is. Nem habzik. Finom, selymesen puha lesz tőle a bőr, könnyebben felszívódnak ezáltal a testápolók tápláló hatóanyagai. Én kb. 2 hetente használom, gyakrabban nem érzem szükségét, persze gyakrabban is lehet. Magnesnek üzenem: igen, otthon is előállíthatsz testradírt, például olívaolajat és nádcukrot összekeverve. Bár én nem szeretem az olajosat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

dudorka

2012. február 1.

Nagyon szeretem, mert olyan durva szemcsés, hogy tényleg úgy érzi az ember, hogy leradírozott magáról minden feleslegeset, utána pedig sokkal puhább, selymesebb lesz a bőröm. Nem igazán tudom, hogy a többi tusfürdőmhöz képest mennyire szárít, mert a bőröm mindig issza fürdés után a testápolót sajnos, mondjuk nagyon keveset iszom, ezen kellene először is változtatnom. Az illatával nem igazán vagyok kibékülve, nem is tudom semmihez sem hasonlítani, lényeg, hogy nem amiatt kapja a csillagokat :) Szerintem elég egy héten max 1-2-szer használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

magnes

2011. július 6.

Csalóka termék. Mert eleinte nagyon jó érzés használni, mert jól leradíroz, utána issza a bőr a testápolót/olajat. De másnap még inkább kívánná a bőr az ápolást, mert viszket, szárad. Valószínűleg a sok nyavalya miatt, amiket belekevertek. Ennél sztem egészségesebb, ha összekeverek sót napraforgó olajjal, és azzal dörzsölöm át a bőröm. Igaz, sokkal macerásabb, azt nem tubusból kell nyomni. Szóval többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.