Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratálja, kisimítja és táplálja a bőrt. Könnyű állaga gyorsan beszívódik a bőrbe.

sabrirory

2015. szeptember 26.

Nagyon szeretem:) fürdéskor szoktam használni és masszírozáshoz is kiváló,az illata pedig mennyei,imádom :) rosszat nem tudok róla mondani :) még mindig találok egyet-egyet elfekvőben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

tonic

2015. április 8.

Klassz puha tőle a bőr, remekül hidratál, finom az illata,sokáig elég,jól beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 8.

marcsi11226

2015. január 1.

Én is masszírozáshoz használtam. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, és imádtam az illatát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Kingácska0807

2014. november 1.

Masszírozáshoz tökéletes. Könnyen lehet vele dolgozni. Illatra is jó szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Masszírozáshoz tökéletes. Könnyen lehet vele dolgozni. Illatra is jó szerintem.

Violet 1

2014. október 2.

egész jó kis termék.számomra a kókuszhoz hasonló illattal. fűrdővízbe is jó volt és masszírozáshoz is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Írisz

2014. július 11.

Jó kis olaj,érezni ahogy megtapad és puhítja a bőrt és jó az illata is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Jó kis olaj,érezni ahogy megtapad és puhítja a bőrt és jó az illata is!

anett3600

2014. március 22.

Fürdővízbe téve remekül hidratálja a bőrt , kifejezetten kellemes illat marad utána az ember bőrén, sokáig érezni. Masszázshoz is kíváló, jól csúszik, hidratál, jó illatú. nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Oraculum

2014. január 2.

Szeretem a Planet Spa termékcsaládot, ezt a terméket inkább fürdésre használtam, tényleg isteni illata van, nagyon szerettem, fürdés után még sokáig éreztem magamon az illatot.
Kicsit drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Kicsit drágának találom.

Noncsikaaa

2013. november 28.

Ez a termék nagyon veszélyes, simán el lehet aludni a kádban, ha használod! :D
Pár csepp a jó meleg vízbe és mihelyt megérzem az illatát teljesen ellazulok, igazi relaxáló csodaszer, és az illatát is nagyon eltalálták! Igazi kellemes, finom, selymes, csábító illatú, olyan babás! :) Én azonnal beleszerettem, mindig addig fekszem a kádban, míg kihűl a víz! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Ez a termék nagyon veszélyes, simán el lehet aludni a kádban, ha használod! :D

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

A Planet Spa termékek mindig szuperek, jó minőségűek, és nagyon kellemes illatuk van, ez is szuper:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol