Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratálja, kisimítja és táplálja a bőrt. Könnyű állaga gyorsan beszívódik a bőrbe.

Mackólány

2013. június 3.

Hát az illata mesés :) az nagyon megfogott, masszázshoz pedig nálam ez vált be a legjobban, igazi lazító, relaxáló és pihentető illat :) kiszerelése elég kicsi az ára ahhoz képest elég magas, sajnálom hogy most fog elfogyni, lehet megvásárolom újra ha nem találok addig jobbat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

miss

2013. április 27.

Jó kis olaj, sokáig elég, ezért az ára sem sok, az olajokhoz képest "hamar beszívódik". Az illata először nekem is furi volt, de aztán megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

cákk

2013. március 25.

Nagyon szeretem.:) Először utáltam az illatát, fura volt, aztán hozzászoktam és ááá:) Annyira puha lett tőle a bőröm..:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

szatmarijuli

2013. február 26.

A sok jó szó után kíváncsian vártam, de annyira nem tetszik sem az illata, sem a bőrre gyakorolt hatása. Mármint, olajként teszi a dolgát, de semmivel sem jobb nála oclsóbb olajoknál, melyeknek az összetevői is jobbak (különösen a Yamuna olajak szuperek). Nagyon pici a kiszerelés, egyszeráen nem éri meg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Dark Purple

2013. február 24.

Nekem karácsonyi szettben a kis kiszerelés volt meg, fürdőolajként használtam el. Isteni illat, abszolút relaxáló, azóta már beszereztem a teljes méretű kiszerelést is. Remélem, még sokáig forgalmazzák! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 24.

Hencida

2013. február 1.

Isteni illata van, testápolónak használom. Hamar beszívódik, az illatát sokáig érezni még utána is. Ápolja a bőrt. Újra fogom venni, max pont jár neki, megérdemli:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Imádom! Semmi rosszat nem lehet mondani erről az olajról. Én fürdés után használom nedves bőrre kenve. Finom az illata és puha lesz a bőröm. Persze aki nem szereti még a minimális olajos érzést sem annak hiába való ez az ötlet :D Fürdővízbe is teszem, ha tudom, hogy nincs kedvem fürdés után testápolózni vagy olajozni de szüksége lenne a bőrömnek valami plusszra. Házi testradír alap is volt már úgy is bevállt. Az illata külön 5* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Bettina

2012. december 13.

Egy szuper olaj masszázsra, nem ragacsos és hidratál, az illatát is imádom sokkal jobb mint a katalógusban. Néha testápoló helyett ezt használom és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

dudorka

2012. október 29.

Szeretjük. Nagyon finom, nyugtató illata van, és kicsi mennyiség is elég egy masszírozáshoz, tehát sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Izubabyke

2012. szeptember 15.

Az illatába szerettem bele, és ugyanennek a termékcsaládnak a testápolójába is. A testápolót még nem próbáltam, tekintettel a negatívabb véleményekre, ezért ezzel az olajjal kárpótoltam magam. Én testolajként használom nagy ritkán, és nagyon szeretem.5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol