Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratálja, kisimítja és táplálja a bőrt. Könnyű állaga gyorsan beszívódik a bőrbe.

t.greti

2012. augusztus 27.

masszírozáshoz használjuk mi is. illata isteni, egyből ellazítja a masszírozott félt. :) igazából annyi idő alatt szívódik be, míg masszírozok (ált. 20 perc)
mi szeretjük. és lassan fogy. talán 2 éve hogy megvan és még a felénél tart. az ára is kedvező így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

rose

2012. augusztus 26.

Főleg testápolóként használom, mert isteni az illata, és ha zuhanyzás után, még nedves bőrbe masszírozom, hidratál is. Ha rövidnadrágot húzok, mindig végigsimítok egy löttyintésnyit a lábaimon, egészséges csillogást ad a bőrömnek. Ja, és nagyon lassan fogy. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Rekissima

2012. július 29.

Isteni illatú ez az olaj. Én masszázshoz használom általában. Bár az összetevői nem a legszebbek, kellemes kis olaj. Viszonylag gyorsan felszívódik. Az összetevők miatt csak négy csillagot adok, de egyébként teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

hannus.senator

2012. június 22.

Nagyon jó illatú, könnyen kezelhető olaj. Mi masszírozásra használtuk a párommal, jól hidratált, és nem maradt ragacsos utána bőr! :) Abszolút kedvenc volt! :)))))))) Plusz az illata is nagyon-nagyon finom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

Nessy

2012. június 20.

Én nagyon szeretem az illatát, masszázsra használtuk, de a kis Barátom azt mondta valószínű ettől viszket a háta, szóval sajnos most parkolópályára került, talán fürdővízben elpancsoljuk, vagy innentől kezdve csak engem kell masszírozni.:P Ha később menni kell valahova nem ajánlom közös fürdésre, vagy masszázsra, mert elég intenzív az illata, hadd ne mondjam milyen jelzővel illette magát használata után a Férfi, aki amúgy imádja ezeket a közös programokat... Én személy szerint nagyon szeretem, de négy csillagot adok, mert érzékenységet válthat ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Dinorbia

2012. június 16.

1x vettem, de akkor nagyon szerettem. A katalógusban az illata nagyon megtetszett.
Fürdővízbe csepegtettem belőle (nem túl nagy mennyiséget) és már fürdés közben éreztem jótékony hatását. Puhább és hidratáltabb lett tőle a böröm. Az illatát is érezni lehet pár óráig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

csillag

2012. május 30.

Fürdővízbe csepegtetek néha, megmondom őszintén azért rendeltem, mert az illata az újság oldalán hasonlított egy kicsit az általam imádott avon tahitian illatra ( "élőben" nem igazán), de mivel azt már nem kapni.... Abszolút lehet élni nélküle, megvan egy ideje, mindig elfelejtem, úgyhogy ott porosodik a fürdőben...Az én száraz bőrömnek elég...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

maximilla

2012. április 18.

Közepesen vagyok elégedett,a száraz bőrömnek nem felel meg teljes mértékben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Közepesen vagyok elégedett,a száraz bőrömnek nem felel meg teljes mértékben.

szilvi

2012. január 23.

Én is kipróbáltam mindkét felhasználási módját mielőtt véleményezem..Füdővízbe csepegtetve, kevés mennyiség elég ahhoz, kellemesen érezhető legyen az illata, s a bőröm fürdés után jól hidratált legyen és ne legyen olajos. Száraz bőrön elmasszírozva is nagyon kellemes illatú, s nem marad olajos, ragacsos a bőr. Egyedül csak az összetevők miatt kap csak 4 csillagot tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

godgirl86

2011. december 29.

Imádom az illatát, én is általában fürdővizbe teszek egy keveset, úgy nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol