Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratálja, kisimítja és táplálja a bőrt. Könnyű állaga gyorsan beszívódik a bőrbe.

Lillith

2011. április 18.

Fürdővízbe öntve, olyan lesz utána a bőröm,hogy nem is kell testápoló (de nem lesz olajos se a bőröm). Én elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 18.

linda_lepres

2011. március 16.

Én is imádom, vele sokkal kellemesebb a masszírozás, a férjem is jobban szeret ezzel az olajjal masszírozni, vagy masszíroztatni, egyszer pedig fürdővízbe tettem bele, igazán selymes, puha lett tőle a bőröm, és nagyon finom az illata, a férjem is kedveli. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 16.

ágica

2011. március 13.

Nagyon jó!én belemasszíroztam a bőrbe és iszonyúan jól esett, ellazított.Kellemes az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 13.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol