Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

Cicuka22

2014. július 1.

Az illatát egyenesen imádom...pedig nem vagyok oda a túlzott illatokért krémekben, de ez szinte elvarázsol :) Olyan édes és megnyugtató, nagyon szuper. A hatásáról annyit tudok elmondani, hogy nekem puhítja a bőröm, nem szárítja ki, ellenben sok más avonos pakolással, amelyektől utána feszül a bőröm. Pórusokat nem tudom, hogy összehúzza-e, igazából ezt nem is figyeltem, de szeretem ezt a pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Vicus

2014. május 1.

Nekem nem csinált semmit a kevert bőrömmel. Talán kicsit puhább utána, de ennyi. Ezt egy kis krémezéssel is el tudom érni. Jól néz ki maga a cucc, szépen fel lehet kenni, vicces amikor foltokban kivilágosodik. Nem tetszik az illata, nagyon erős. Nem drága, és sokáig elég, de vannak nála sokkal jobbak is. A Perfectly Purifying testvérkéjét viszont imádom.

Na, most nézem, ezt nem is ide kellett volna írnom! Én a Turkish Thermal Baths-ról beszéltem, csak annak itt a képen egész más színe van, mint amilyen valójában. Na mindegy már :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

nius

2014. március 20.

Ahogy elolvastam komikat, a legtöbbőtöknek tetszett, úgyhogy bocsi, hogy le fogom húzni, de nekem nem nyerte el a tetszésemet.
Valójában nagy bajom sincs vele, mert hogy semmit nem csinált. Nem tisztított, nem éreztem frissebbnek/szebbnek/bármibbnek az arcomat a használata után.
Azért az illata jó,ezért kap egy pontot. Az összetevői viszont nekem nem szimpatikusak egyáltalán. Majd elajándékozom valakinek:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

grizus

2014. január 6.

Jó kis maszk, halványítja a gyulladásokat és kicsi időre feszesít. De persze csodát ettől se lehet várni. De a kellemes használat miatt jó pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

ágica

2014. január 2.

Nagyon finom illatú, gyorsan szárad, felszívja a zsírt, optikailag összehúzza a pórusokat pár órára. Viszont nagyon szárít és semmilyen hosszú távú hatása nincs és néhány ígéret pl faggyútermelés csökkentése, elhalt hámsejtek eltávolítása irreális... Ráadásul az avon állatokon tesztel! Elhasználom, mert ártani nem árt, de javítani se fog a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

bogczi

2013. október 22.

Szerelmes lettem! :D vegyes erzelmekkel rendeltem meg, mert nekem eddig a tobbi nem valt be, de ez csodas. Az illata isteni, edeskes, kicsi keleti beutessel, enyhebb verzioban meg parfumkent is elfogadnam :D tenyleg eleg 5 percig fenthagyni, gyonyoruen ude es friss lesz tole a borom, kevesbe zsirosodik, picit huzodik is, mert a porusaim osszeszukulnek tole. Lemosas utan mar kremet se feltetlenul hasznalok, csak egy kis frissen levagott aloe vera level nedvevel bekenem a pattikat, es csodas a borom. :) Szerencsere raadasul 399-ert jutottam hozza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

szilvike94

2013. október 1.

Mostanában nagyobb hangsúlyt fektetek a mattításra, és a pórusaim "összébb húzására" ezért is vásároltam meg ezt a terméket! Az állaga krémes, tetszik ahogy világosrózsaszínre szárad az arcomon! :) Az illata is nagyon finom, szeretem a "földszagú" agyagos dolgokat! :) 2 naponta használom, azt vettem észre, hogy a bőröm egyenletesebb, egyszínűbb lett, és mintha kevesebb pattanásom lenne! :) Szóval nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

linda.labik

2013. szeptember 16.

Csoda kategória :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Csoda kategória :)

CandyCurses

2013. szeptember 14.

Előléptettem kedvenccé. Selymes lesz tőle a bőröm, tisztít, de nem szárít. Az illata pedig valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

tulipánfa

2013. szeptember 14.

Ez a kedvenc arcmaszkom, nagyon kellemes érzés használni. Imádom az illatát és hogy ilyen krémes. Hatását őszintén szólva nem nagyon látom, de nem is kifejezetten problémás a bőröm szerencsére. Előfordult, hogy túl sokáig hagytam fenn és piros foltos lett az arcom utána, azóta figyelek erre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!