Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

gini88

2013. szeptember 3.

Jó kis maszk, nagyon szeretem, szegény agyagos társát hanyagolom miatta :D Fincsi illat, tisztább és olajmentes bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

chloe18

2013. augusztus 27.

Kedvenc maszkom már a megjelenése óta. Már többször újravettem, és ezután is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Moncsyy

2013. augusztus 26.

Bőrtípusomnak teljesen megfelelő és gyakran használt pakolásom. Ennek ellenére a felsoroltakat nem tartja teljes egészében. Szépen zsírtalanítja és kevésbé látványossá teszi a problémás területeken lévő "csúnyaságokat", de ennyivel érje be mindenki, aki ezt választja. Állagra és illatra a tipikus agyagos maszkokat idézi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Hát én fullra rákattantam erre a maszkra! :D Eddig a lótuszvirágos volt a kedvencem, most szegényke ott porosodik a polcon, ez most annyira lekörözte!:) Elsőre kicsit bizarr volt ez a tömény keleties, ámbrás illat, plusz a nuttelára hajazó szín (hogy diszkrét legyek...), de most meg meg vagyok érte veszve! :D Csudaszép utána a bőröm! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

cioccolata

2013. augusztus 19.

Jó maszk, nem irritál, nem zsírosít. Wow-hatást nem vettem észre, de szép puha volt utána a bőröm. Egy viszonylag olcsó terméktől ez is valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Pindusz

2013. augusztus 13.

Egyet értek az előttem szólóval, valóban kellemes használni. Én egyébként is nagyon kedvelem a planet spa arcmaszkokat, és ez is egy nagyon kis hasznos fajta. Használata után, puha, tiszta, és egységesebb lesz a bőröm. Próbáljátok ki csajszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

vegyesz001

2013. augusztus 13.

Hasonlóak az érzéseim floralilivel. Olyan pihe-puha lesz utána az arcbőröm és bár a pórusösszehúzó hatását nem igazán vettem észre, de annyira kellemes használni és frissítő, olyan mint egy csésze kávé :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

floralili

2013. augusztus 13.

Nagyon szeretem, mert isteni illata van, hamar megszárad, és utána puha lesz a bőröm tőle, és tiszta érzést is ad a bőrnek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

rex

2013. augusztus 12.

Az orrom és környékén az arcom tágabb pórusú, de az egész arcra szoktam kenni, friss érzést ad, könnyen mosható, jó illatú, és valóban összehúzza a pórusokat. - jobb, mint a holt-tengeri agyagos társa. Újra fogom venni még sokszor, az agyagosat már elhagyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

bambusz09

2013. augusztus 11.

Nekem már nagyon régóta megvan ez a maszk, pedig minden héten használom. Nagyon szeretem az illatát, könnyű felvinni és eldolgozni is. Hamar megszárad, így nem kell órákat várni a lemosásával. Használata után pedig szép puha lesz tőle a bőröm, mintha újjászületne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!