Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

mercike44

2013. augusztus 8.

Nagyon jo, felfrissiti a borom :-) minden szerdan, mikor van a szulejman akkor szoktam hasznalni :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

bunieka

2013. július 31.

Akciósan rendeltem, valami 600 körüli forintért. Azért az árért nagyon megérte. Az egyik legjobb benne, hogy nem kell fél napot várni amíg le lehet mosni, mint pl. a holttengeri változatánál. Finom az illata, krémes, hűsító, tök jó eldolgozni az arcon. Szépen mattította a bőröm, bőrradírnak is jó volt, és finom puha lett tőle az arcom. Kb. hetente 1-szer, 2-szer használom, és nagyon szeretem. Szerintem ez egy jó kis pakolás, a maga nemében minden pakolásnak így kellene működnie, de azért nem mondanám hogy csodaszer... még keresem a tökéletes maszkot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Októberi Lány

2013. július 20.

Hangzatos név, szép ígéretek, meg ez a rhassoul agyag is nagymenő mostanság... Aztán annyira nem is nagy cucc, teletömve minden mesterséges szarsággal, amik kb. lerontják, amit a természetes hatóanyagok javíthatnának...
Amúgy az illata mesés, ahogy kell, és használni is nagyon izgis, ahogy bájos malacrózsaszínűre változik, kicsit tovább fent hagyva pedig látszik - apró kis pöttyök formájában - , ahogy alatta dolgoznak a pórusok a faggyú termelés project-en...:) De nem hinném, hogy ez már a szabályozó folyamat része lenne...
Nekem semmit nem dobott a bőrömön, kár bedőlni ezeknek az ügyesen tálalt műanyag termékeknek, akkor már inkább veszek agyagot (már a neten is lehet rendelni), és felkenem azt, valószínűleg jobbat teszek vele az arcomnak.
Nem használtam el, kuka lett a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

Nem használtam el, kuka lett a sorsa.

Ivett93

2013. július 19.

Akciósan gondoltam kipróbálom őt is, ezelőtt az iszapos változatot használtam. Mikor kinyomtam és megláttam a színét, szívem szerint megkóstoltam volna, tök olyan a színe mint a csokinak :D Az illata is kellemes, és hatékony. Könnyen lemosható, nem kell vele sokáig pepecselni. Csak azért nem adok 5 csillagot, mert csodaszernek nem mondanám, de jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Linda0222

2013. július 17.

Tényleg jó:-) megéri és sokáig elég...így takarékos is a sok no name termékekkel szemben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

falatka18

2013. július 15.

Nagyon jó kis pakolás... valóban leírhatatlan illata van amibe azonnal beleszerettem... nagyon könnyen felvihető és le is mosható valóban. nem okozott pattanásokat sem mitesszereket imádom ezt a pakolást biztosan újra veszem ha elfogy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

tothbettii

2013. július 15.

Az egyetlen maszk ami nekem eddig bevált. Könnyű a le/fel vitele. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 15.

Az egyetlen maszk ami nekem eddig bevált. Könnyű a le/fel vitele. 5*

Moncsi94

2013. július 12.

Kellemes az illata, könnyű felvinni/lemosni, hamar szárad. Összességében jó termék, bár különösebb hatást nem tapasztaltam, igaz, hogy csak egyszer használtam. Talán jövök még update-elni, több használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Ivlisz

2013. július 10.

Valami csodálatos az illata. Nem is tudom mihez hasonlítani...Valamilyen édességre hajaz, de nem mondanám annyira csokisnak. Nagyon könnyű felvinni, gyorsan megszárad. Tetszik benne, hogy nem kell a lemosásával 20-25 percet várni. Hatásos is, mert simává és puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

gabyca34

2013. július 8.

Nekem nagyon tetszik, utánna sokkal tisztábbnak, és kisimultabbnak érzem a bőröm. Igaz amikor megszáradt nagyon húzódott a bőr, és lemosni is alig bírtam, nehezen adta meg magát, lehet én voltam túl gyengéd hozzá. Mindenesetre a hatása az nagyon jó, szeretni fogjuk egymást, úgy látom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!