Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

Szerafin33

2013. július 8.

Én egy héten kétszer használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve. A színe elsőre szokatlan és érdekes volt. Kb. 10 percet röhögtem magamon, mikor legelőször felkentem, hogy az tényleg én vagyok ott a tükörben :D Szépen kitisztítja a pórusaimat, nem kell belőle sok. Azt hiszem, jól megleszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Edóka22

2013. július 4.

mostanában bevásároltam Avon pakolásokból, egyik jobb mint a másik, mindegyiket szeretem valami miatt :) hetente 1x-2x használom felváltva őket.
az illatát nagyon szeretem, felkenéskor pirosas-barnás színű, ahogy szárad, szinte teljesen kifehéredik :) nem okoz semmiféle irritációt, jó hatással van a fáradt arcbőrömre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Ejwi

2013. július 1.

Én a thaiföldi lótuszvirágossal együtt rendeltem meg és lehet, hogy csak az nagyon jó, de ahhoz képest nekem ez nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Adriana

2013. június 3.

Másik nagy kedvencem az iszappakolással együtt, igazából nem is tudom eldönteni melyik a jobb. :D Felváltva használom őket, kedvfüggő, hogy éppen Törpillás vagy ilyen csokiszínű fejet akarok. A hatása és az illata ennek is minimum olyan jó, mint a másiknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

scisneros

2013. június 3.

Hát ez valami csoda!
Az itteni vélemények miatt vettem meg, és nem csalódtam. (Amúgy eszembe sem jutna az Avontól rendelni...)
Jó az illata, használat után eltűnnek a pórusaim és a bőröm is pihe-puha :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

Hát ez valami csoda!
Jó az illata, használat után eltűnnek a pórusaim és a bőröm is pihe-puha :-)

erospista

2013. május 30.

Lemosható :D megéri! nagyon szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 30.

Lemosható :D megéri! nagyon szuper

agica0723

2013. május 28.

Nagyon szeretem. Jól tisztítja és mattítja az arcom és szépen összehúzza a pórusokat. Egy héten 2-szer használom. Jó az illata is :)
Lemosható maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Lemosható maszk.

erospista

2013. május 23.

imádom! :D isteni az illata! kár hogy nem használom sűrűbben... :P

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

imádom! :D isteni az illata! kár hogy nem használom sűrűbben... :P

ritus91

2013. május 23.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, az illata is nagyon finom és a hatása is jó. Szépen összehúzza a pórusaimat, de mégsem húzódik utána még az én érzékeny bőröm sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

mercike44

2013. május 20.

nagyon jó kis maszk. az illata valami mámor. *-* nagyon megszerettem. hasonló a thaiföldi maszkhoz. akciósan vettem meg. imádom *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!