Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

cicafun

2013. május 18.

Nagyon jó ez a maszk. Már az első használattól javulást mutatott, szépen tisztítja a bőrt, és szerencsére az én bőrömet egyáltalán nem szárította ki. A használata után puha, tiszta, és friss lett az arcbőröm, az illata is nagyon finom. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

little_amadeus333

2013. május 11.

Pont az én bőrömre találták ki. Nyugtatja, tisztítja és puhává teszi, csökkenti a faggyú termelést. Az első arcmaszk, ami hatott is. :) Le a kalappal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

aranycsirkee

2013. május 7.

Akciósan rendeltem, mire megjött már el is felejtettem, miért volt erre annyira szükségem és miért pont erre esett a választásom. Hát nagy hiba lett volna, ha nem kaparintom meg! Könnyű a felvitele, nem kell sokat kenni mert jól eldolgozható kisebb mennyiség is, nagyon jó az állaga, hozza a planet spa arcmaszk minőséget (nálam bevált a legtöbb, amit kipróbáltam). Nagyon finommá teszi a bőrömet és jól tisztítja is. Az illatába szerelmes vagyok, talán fahéjas csokoládéhoz tudnám hasonlítani. Mikor ülök a kádban és felkenem, úgy érzem magam mintha olvadt csokiban ülnék, vagy a Charlie és a csokigyárban lennék statiszta, nagyon jó. Ahogy magamat ismerem, ha naponta használnám már annyira nem jönne be az illata, de heti 1x nagyon kellemes tud lenni. A holttengeres maszkot is szeretem, de nekem ez sokkal jobban tetszik az egzotikussága miatt. 700 ft volt, nevetséges összeg szerintem egy ilyen jó termékért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

NorkaEchelon

2013. április 27.

Szeretem. :) Nagyon finom az illata és szépen megtisztítja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 27.

Szeretem. :) Nagyon finom az illata és szépen megtisztítja a bőrt.

NorasBeauty

2013. április 6.

Nagyon szeretem ezt az arcpakolást, ezt használom meg a holt-tengeriset felváltva. Tényleg csökkenti a faggyútermelést, kevésbé zsíros a bőröm tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

sziszoka

2013. április 3.

Nem nagyon érzek javulást a bőrömön használat után.Eltávolít valamennyi zsírt az arcomról,de a pórus összehúzó hatása nálam nem érvényesül.A Holt-tengeri sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

malilalum94

2013. március 28.

A legjobb avonos arcmaszk! Kombinált bőröm van és rendkívül jó hatással van az arcomra.Könnyű felvinni,nagyon finom az illata és a hatása nálam már elsőre látható volt. A bőrhibáimat is halványította.Nagyon sokat segített.Tuti,hogy újra rendelem!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Black Fairy

2013. március 25.

Nekem bevált...csak azért vonok le csillagot, mert szárított...de amúgy tökéletes...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 25.

cicatapmancs

2013. március 23.

Az itt olvasott tapasztalatok miatt vettem meg. Nekem semmit sem használ, felesleges pénzkidobásnak tartom. Valószínűleg azért ez a véleményem, mert eddig Ilcsi pakolásokat használtam és ahhoz viszonyítom a hatást, ami ebben az esetben nulla ráadásul a használata után olyan,mintha ki lenne száradva a bőröm és húzódik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Linda0222

2013. március 22.

Nem szárít és a bőr is felfrissül utána, a páromtól kaptam és nagyon szeretem ezt.:) De sztem 1 héten egyszer elég használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!