Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

Rege

2013. január 10.

Jó vásár volt. Előtte a holt tengeri iszapos pakolást használtam ebből a termékcsaládból. Kissé talán egzotikus, csokoládés-púderes illatú, pár perc alatt megszárad és vaníliaszínűre vált, így nem kell negyedórát maszkban ülni, igazi "gyorssegély" a bőrápolásban. Tovább nem is merem fenn hagyni, mert bár szépen kisimítja a bőrt, mintha szárítana. Nagyon könnyen lemosható! Hetente egyszer, max. kétszer használom, még a párom is kipróbálta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Calipso

2013. január 3.

Egyszerűen imádom az illatát, engem egy kicsit talán a szőlős hell energiaital illatára emlékeztet, mindenesetre nagyon finom :)
Tetszik, hogy hamar megszárad, és nem kell 20 percig a fejemen hagyni, a színével meg szeretem riogatni a páromat, bár azt hiszem látott már durvább színt is rajtam, úgyhogy kezdi megszokni... :D
Szerintem tisztított is a bőrömön, bár ezt egy alkalom után még nem tudom biztosra megállapítani, de hogy puhábbá tette, az biztos :)
Szeretem benne, hogy könnyű lemosni, nem kell fél óráig sikálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Szeretem benne, hogy könnyű lemosni, nem kell fél óráig sikálni :)

TijuMK

2012. december 12.

Nekem amennyire nehezen indult, annyira jól bevált. Amikor felkentem engem nagyon csípett, de gondoltam kibírom amíg megszárad. A száradás alatt meg elkezdett húzódni. Amikor megszáradt láttam az összes pórusom az arcomon, nagyon nem volt bizalomgerjesztő, majd lemostam és valóban tisztának éreztem a bőröm, sőt azon felül hogy kitisztította a pórusokat, össze is húzta szerencsére. Nekem mindenképp kell utána valami krém mert kicsit szárít, főleg az orrom mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Kencefice

2012. november 26.

Osztom Magnes véleményét, nem rossz, de semmi extra.
Jópár év után mostanában rendeltem pár Avon terméket, de azt hiszem ez után a rövid fellángolás után ismét hosszabb szünet következik. Semmilyen problémát nem okozott egyik sem, de különösebb hatást sem bírtam felfedezni, ahhoz meg nem nekem komplikált ez a nézzük ki a katalógusból, rendeljünk, várjunk heteket típusú vásárlás. Minden rosszindulat nélkül, azt amit az Avon tud, elég sok egyszerűbben hozzáférhető termék is hozza.

Vissza ehhez a maszkhoz, kellemes illatú, átlagos hatású, hamár megvettem elkenegetem típusú termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Osztom Magnes véleményét, nem rossz, de semmi extra.

magnes

2012. november 25.

Ha már színek, akkor nekem halvány tojáshéj (szinte fehér) színű lett. :D Nem rossz, de olyan "hű de jó" hatást sem tapasztaltam, ez a török meg termál szöveg inkább csak marketing.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 25.

agi.greendaygirl

2012. november 25.

nagyon jó kis maszk! nagyon egyszerű és gyors a használata és hatásos. amúgy azt nem tudom ki találta kii h ez rózsaszín lesz ha megszárad de biztos problémái vannak a színekkel :D szóval felkenve barna aztán ahogy szárad kivilágosodik. Érezhető és látható hogy milyen jól tisztít, és emellett nemhogy nem szárít mint általában a tisztító hatású készítmények, hanem pihe piha bőrt hagy maga után :) az illata is kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

andrej

2012. november 17.

Szokásos heti arcradírozás után használtam, ez a 3. Planet Spa pakolás, ami állandó termék lesz nálam. :)
Felkenve tejcsokoládé színű, kellemes illatú pakolás, gyorsan szárad, megtöredezik az arcon, nem tudtam eldönteni, hogy száradás után halvány rózsaszín, vagy inkább halvány sárga, de azt hiszem, ennek nincs jelentősége. :)
Hatásában nálam egyenlő a Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág pórustisztító maszkkal, szépen tisztít, puha érzetet hagy maga után, de az illatát még kicsit szokni kell (tipikus "füstölő illat").
Eléggé húzta a bőrömet, de lemosáskor ismét krémessé vált, utána nem szárított, irritációt sem okozott.
Egyszerűen szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Egyszerűen szuper! :)

Guerlain Fangirl

2012. november 17.

Nem igazán tudom, mit csinál ez a maszk, de jó érzés a használata után az arcomhoz érni és az illatát is nagyon szeretem. Ezeket nevezem én "vele is, nélküle is" kozmetikumoknak, ami jó ha van, de ha nincs, akkor sincs hiányérzetem.
Jól terül, gyorsan szárad, maradvány nélkül lemosható, jó ki gyorssegély a ráérősebb hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

menzike

2012. november 7.

osztom az előttem szóló véleményt. Tiszta érzést biztosít az arcomnak, és kisebbek lettek a szarkalábaim is...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 7.

Cu2tka-baba

2012. október 25.

Ma kipróbáltam és egyenlőre azt tudom mondani hogy kellemes az illata és a mitesszerek az orromon is kisebbek lettek, illetve nagyon tiszta érzést adott az arcomnak, bár érzem hogy kicsit szárította. Lehet velem van a baj de nálam sárga lett és nem rózsaszín ettől függetlenül nálam egyenlőre 5 ös.

Hát sajnos le kell vonnom pontot ugyanis második használatkor már kipirosodott tőle az arcom azon a helyen ahol bekentem, nem tudom hogy ez okozta-e , de még egy esélyt adok neki és ha nem lesz jó akkor sajnos mennie kell..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!