Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: helgus96, az összetevőket feltöltötte: Monika212121, Módosítva: 2016. február 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

"A Treasures of the Desert regeneráló testápoló balzsam olajgyöngyöket tartalmaz, tartós hidratálással, valamint puhább és simább tapintással kényezteti a bőröd. Itt az ideje a tél utáni regenerálásnak a luxus argánolajjal, mely Marokkó folyékonyaranyaként is ismert, mélyen regenerálja és intenzíven hidratálja a bőrt. A benne található zsírsavaknak és E-vitaminnak köszönhetően segít meggátolni a bőr rugalmasságvesztését és simábbá tenni a ráncok külsejét."

• hosszan hidratált érzést nyújt
  • visszaadja a bőrbuhaságát és bársonyosságát
  • selymesen puha érzést kölcsönöz a bőrnek
  • argánolajjal

Damayanti

2016. május 11.

Bevezető áron jutottam hozzá 1299 Ft-ért és nagyon jó, hogy nem hagytam ki. Ez az a testápoló, amit szerintem máskor is venni fogok, még akár teljes áron is. Számomra kellemes az illata, különleges, kicsit érzéki, de nem túl tömény, az állaga pedig nagyon kellemes, szerintem nem balzsam, inkább gazdag luxus krém. A benne lévő argánolajjal töltött kis gyöngyöknek én csak pluszba örülök. A száraz területeket is jól hidratálja és pihe-puhává, bársonyossá teszi a bőrt, én kézkrémnek is ezt használom most. Kifejezetten kellemes élmény beilleszteni az esti fürdés utáni testápoló rituáléba, nálam újra vevős :)

Update: mostanra (még majdnem a fele meg van napi használat ellenére) elegem lett az illatából, eltelt vele az orrom, vagy nem tudom, eleinte nagyon szerettem, most már kissé szinte zavar a szaga, várom hogy elfogyjon és mégsem lesz újra vevős. Ráadásul közben kiderült, hogy ezen az áron, vagy akár olcsóbban lehet ennél kicsit még száraz területekre hatékonyabb testápolót is kapni... Ahol a lábszáramon vagy karomon pl. hajlamos olykor kiszáradni a bőröm, ott sokkal jobban teljesít párom unisex illatmentes, talán ha 5-600 Ft-os egyszerű testápolója, az utóbbi napokban inkább arra járok rá és ezt parlagoltatni kezdtem kicsit, de inkább elhasználom, hogy fogyjon el. Nem mondom továbbra sem, hogy nem jó, normál bőrre oké, de ha valaki igazi mély hidratálást és SOS ápolást keres igazán száraz bőrre, akkor ez nem kiemelkedően jó és az illata nekem már tényleg sok... Párom is meg szokta kérdezni, ha használom, hogy húúú, milyen szagossal kented be magad?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Sophianne

2016. május 6.

Ez szerelem! Imádom az illatát, az állagát, úgy ahogy van tökéletes! 1290ft-ért jutottam hozzá, így bárnikor újra fogom venni! A kézkréme is nagy szerelem! Ha lehetne adni 5* az lenne az igazi! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

ayse

2016. március 9.

Nagyon szeretem.masnap is erezni az illatat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 9.

Nagyon szeretem.masnap is erezni az illatat

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lila színű.