Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: JudithBeauty, az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Volcanic Iceland testápoló balzsam könnyű, balzsamos állagú testápoló krém, mely akár 24 órás hidratálást nyújt bőrödnek, puhábbá és simábbá varázsolva azt. Az izlandi ásványi anyagok hidratálják és simábbá varázsolják a bőrt, és segítenek csökkenteni a finom ráncok megjelenését. A forrásvíz hatékonyan tisztítja a bőrt, és segít csökkenteni a pórusok külsejét.

Leander

2017. január 4.

Nem egy rossz testápoló, de semmi extra. Lehetne kicsit hosszabb a hidratáló hatása. Az illatát szeretem, de sajnos nekem nem nyújt olyan igazi spa élményt, mint ugyanezen típusból a testpakolás, amit imádok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Kingus23

2016. december 22.

Az iszappakolás után használtam,nekem bejött szép selymes érzetet ad a bőrnek ,könnyen felszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Virvatuli

2016. december 7.

Szeretem a Planet Spa termékeket, de ez nem jött be. Az illata tényleg valami férfiarcszeszre emlékeztet, és a hidratáló hatása sem igazi, legalábbis így télen. Melegebb időben pedig inkább valami könnyebb testápolót használok, nem testvajakat kenegetek. Az én bőröm beszívja, de annyira, hogy három hét alatt magamra kentem az egészet, ilyen gyorsan még egy testápolóm sem fogyott el. Összességében nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 7.

Vichy

2016. május 10.

Valóban "pasis illatú", ugyanakkor remekül hidratál. A téli zsírosabb testápolók után felüdülés ezzel kenegetni magam, bár valószínűleg nem fogom újrarendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

redheadvrouw

2016. április 19.

Ez az illat szamomra mennyei, meg akkor is ha sokak szerint pasis.:) Reg lett szamomra egy testapolo illata ekkora favorit. Engem egyebkent valamelyik regen hasznalt samponomra emlekeztet, igy szerintem nem annyira ferfias, de ez izles kerdese. Nagyon jo aron jutottam hozza itt, ezert nincs szivem lehuzni, de ilyet meg nem tapasztaltam mas testapolonal. Valamiert nem szivja be a borom, pedig konnyed allagu krem. Zuhanyzas utan hasznalom es a kovetkezo zuhanyzas utan feher, gyongyhazszinu kremfoltok lesznek a labamon.Ez rovidnadragos/ szoknyas idoben nyaron eleg ciki lenne.Azt vettem eszre, hogy engem nem is hidratal egyaltalan, de ezt az illata miatt elneznem, mert szamomra az adja az elmenyt..egesz nap tudnam szipuzni.De az, hogy foltokban "kiül"a boromre nagy csalodas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Zsofii88

2016. április 4.

Ajándékba kaptam,de utána kellett nézzek hogy ez tuti nem-e valami pasi krém..eszméletlen pasi illata van ami nagyon nagyon finom és kellemes viszont lányként ezt az illatot viselni elég kellemetlen :S A hatása nekem olyan mint egy sima testápolóé eddig nem fedeztem fel benne semmi különlegeset.Hamar beszívódik,ezt szeretem benne.Viszont az illatát órákon át érezni a bőrön és hát nemtudom,lehet oda adom valamelyik férfi ismerősömnek:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

kissenikor

2016. február 18.

Az állaga jó, a hatása is jó. De a szaga????!!!! Olyan szinten van férfi szaga, hogy az hihetetlen. Csak és kizárólag emiatt az "illat" miatt vonok le csillagot, mert amúgy szépen teszi a dolgát, szeretem a testvajakat, krémeket. Puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Csillaa

2016. január 31.

Szerintem is Sexy pasi illata van. :D előtte volt egy másik Avonos testápolóm és most vettem csak elő. A kenhetősége annyira nem tetszik, jobban szeretem ha csúszósabb, de télleg' nagyon simává teszi a bőrt. Nekem 3* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

hatiay89

2016. január 8.

Imádom az illatát, jó az állaga, gyönyörű a fénye, nekem nagyon bejött, most ez az abszolút kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

AlexaNagy

2015. november 26.

Szerintem jól táplálja a bőrt, könnyedén beszívódik, az illata különleges , kicsit tényleg férfias bizonyos szemszögből nézve, de aki kedveli az édeskés illatokat az szeretni fogja. Személy szerint nekem hasznos ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.