Avon

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-chypre

Fejjegyek: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívjegye: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapjegyet: szantálfa, pacsuli, praliné

Ár: 3000 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges Újpest központban
Ár: 2000 Ft , Eladó: vercsa01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Átutalás esetén foxposttal küldöm. Személyes átvétel lehetséges Dunakeszin vagy Budapesten a 4-6-os villamos vonalán.

grace

2017. február 7.

Nekem csak a 10ml-es kiszerelése van meg, szerencsére, de úgy gondolom azt is ki fogom dobni.. számomra ennek nagymama szaga van és itt a lehető legrosszabbra kell gondolni, az én véleményem szerint ez egy iszonyatosan büdös fej fájdító illat....nagyon szeretem az avon parfümöket, de engem egyszerűen felháborít hogy egy ilyen illatot képesek "PRÉMIUM" termékként eladni!!!!! csak azért 1 csillag me3rt 0 nem lehet adni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

MNNiko

2017. január 13.

Néhányszor már csalódtam AVON parfümben, de ez nagyon tetszik! Annak ellenére, hogy az édes illatokat szeretem és ez inkább egy téli, testes illat. Tartóssága átlagos (kb. 3-4 óra). Nagyon elegáns illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

ksfrani

2017. január 3.

A legkedvencebb parfümöm, nőies és elegáns! Mindig sok dícséretet kapok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

A legkedvencebb parfümöm, nőies és elegáns! Mindig sok dícséretet kapok érte.

bettina28

2017. január 2.

Két hozzászólással előttem nagyon jól leírták a "nagymamamaszappanszagot". Teljesen egyetértek, nem tetszik egyáltalán az illata üvegben sem, viselni meg aztán pláne nem. Szerintem abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Judit0110

2016. december 4.

Nekem a nagy kedvenc. Imádom, az én illatom. Évek óta csak ezt használom. Többször próbáltam másik parfümöt, de mindig visszatérek hozzá. Nőies és tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 4.

GNóri

2016. december 3.

Nem szeretem azt mondani egy parfümre, hogy büdös, így inkább azt írom, hogy ez az illat számomra bizony rém kellemetlen. Valami nagyon furcsa 'éreztem már valahol' illat, amiben keveredik a nagymamaszappanszag, púder, praliné, és gránátalma. Sajnos rajtam borzalmas, de szerencsére nem túl ragaszkodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Kise

2016. november 22.

A Premier Luxe Gold Blush- t szeretem, mert karakteres illat, és iszonyú tartós. Van egy 10ml- es Premier Luxe edp- m, és reggel ezt használtam. Háát, nem lesz kedvenc! Túl édes, cukorkás illat, kb. két órán keresztül bűzlöttem, mintha a fél üveggel magamra öntöttem volna/ pedig össz. három rövid fújàs volt/. Alig vártam, hogy enyhüljön, szelidüljön az illat. Ez be is következett a negyedik - ötödik órában, és onnantól elviselhetővé vált. Most, 11- 12 órával a használata után még mindig érzem magamon, tehát rajtam tartós az illat. Ám " vadhajtása" a már nem gyártott Gold Blush marad a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 22.

dandelion

2016. október 24.

Nőies, nem túlzottan tartós illat, valahogy nem az én világom. A katalógusban nagyon tetszett, sok bókot is kaptam amikor viseltem, ennek ellenére valahogy kiszerettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

Nagyon szeretem. Az illata nem túl bonyolult, mégis viselésekor érzékinek érzem magam. Egyszer fújok rá egy nyomásnyit délután. Ha az árkategóriáját nézem tartós, szép az üvege, teljesen korrekt. Nem életem parfümje, de hétköznapra okés, jól elvagyunk együtt....ennek ellenére különleges alkalmakra tartok mellé prémium kategóriás parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

adrica

2016. szeptember 26.

Huh, mikor is? a bevezetés évében kaptam Karácsonyi ajándékként. Először féltem tőle, mert a kezdete nem tetszett, sőt a leszáradástól fejfájást és émelygést kaptam. Ezért pár évre a szekrénybe űztem. Aztán most ősszel, hogy jöttek a hűvösebb napok elővettem, mert sajnáltam őt. (a befektetett pénzt, magát a terméket, hogy lélek nélkül, ott fog meghalni a szekrényben) és most lám, pár év nőiességgel, tapasztalattal, érzésekkel bővülve jelen pillanatban tündököl rajtam. Az elejével nem foglalkozom, igen, erős, tudjuk, de hamar leszárad és egész nap tartja azt a bűvös mivoltát. A kis lányom szerint olyan illata van, mint a Douglas üzletnek. Amúgy tetszik neki is. A párom igazából nem tett megjegyzést, ahogy a környezetem sem. Nem tudom, hogy ez jó, vagy nem. Legalább nem tartanak büdösnek, mert azt azért már szóvá teszik. Én jelen pillanatban örülök, jól érzem benne magam. Néha megleng, érzem a jelenlétét, sőt az irodában az asztalom körül és meglepett az illatfoszlányom. Ilyet még nem tapasztaltam a saját illatomtól. Pedig 3 fújást tettem a hajamra reggel. Szóval most teljes harmóniában vagyok vele. Tartós, szép teljesítés, öröm vele a lét. Ennél nekem nem kell több. Talán egymáshoz értünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.