Avon

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-chypre

Fejjegyek: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívjegye: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapjegyet: szantálfa, pacsuli, praliné

Ár: 3000 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges Újpest központban
Ár: 2000 Ft , Eladó: vercsa01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Átutalás esetén foxposttal küldöm. Személyes átvétel lehetséges Dunakeszin vagy Budapesten a 4-6-os villamos vonalán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Noah27

2016. szeptember 9.

Én nagyon szeretem!
Kellemes,lágy,igazán nőies és egész nap éreztem magamon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Én nagyon szeretem!
Kellemes,lágy,igazán nőies és egész nap éreztem magamon!

BlackForest

2016. szeptember 6.

Ha illat, akkor ő.
Nagyon közel áll hozzám, színesebbé teszi a hétköznapjaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Ha illat, akkor ő.
Nagyon közel áll hozzám, színesebbé teszi a hétköznapjaimat.

szandy087

2016. augusztus 13.

az illat maga nem rossz, igazán nőies. Viszont tartóssága nem az igazi, hamar elillan rajtam. Másik észrevétel, pár hónap után már büdösnek érzem... nem az a kellemes illat érződik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Gigike

2016. július 28.

Teljesen egyetértek LáthatatlanŐzikével :) Nekem itt már nincs is mit leírjak ezek után... :)
De nekem viszont nem volt tartós.. Nagyon hamar elillant sajnos :(
Amúgy tényleg mesés illat ami rabul ejt már az első szippantásnál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

De nekem viszont nem volt tartós.. Nagyon hamar elillant sajnos :(
Amúgy tényleg mesés illat ami rabul ejt már az első szippantásnál!

LathatatlanOzike

2016. július 22.

Meglepő ez a sok rossz értékelés. :) Nem szégyellem kimondani, pár nap alatt a legkedvesebb parfümömmé vált, és szerintem hetek, hónapok múlva is így fogom gondolni.
Hirtelen jött, és olyan gyorsan is lopta be magát a szívembe.
Nőies, kifinomult, erőteljes, ugyanakkor gyengéd illat. Most éppen nyár van, nem tántorít vissza attól, hogy használjam, de télen szerintem jobb lesz egy ilyen meleg illatnak az ölelése.
A tartóssága? 100 csillag. Biztos, hogy Avonos parfüm? Alig lehet levakarni, bringázás után is pont ugyanúgy ontotta az illatfelhőt, mint előtte. Rendesen meglepődtem, egyik legtartósabb parfümömnek mondhatom. Ami furcsa, mert vannak nála jóval márkásabb illataim is.
Olyan számomra, mint egy régen látott, elfeledett ismerős. Talán mindig is rá vártam... Talán. Most megérkezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Hirtelen jött, és olyan gyorsan is lopta be magát a szívembe.

Timi8

2016. június 12.

Nem nehéz, nem tömény, nem édes, mégis egy elegánsnak hatò modern illat. Engem leginkább a C.H. 212 Vip-re emlékeztet. Közepes tartòsságù, Avon viszonylatban teljesen igényesnek mondhatò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

AnnamarieT

2016. március 12.

Sokan dicsérik rajtam, de valóban kissé erőteljes illat. Nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Sokan dicsérik rajtam, de valóban kissé erőteljes illat. Nem lesz a kedvencem.

Masnuci

2016. február 23.

Pár hónapja szereztem be az első üveggel, de már a másodikat is megvettem annyira tetszik az illata. Valami nagyon finom édes illat, de nem tolakodó és viszonylag tartós is. Olyanok is megdicsérték rajtam, akik nem az édeskés illatok kedvelői. Nekem abszolút bejön ez a parfüm, szerintem az Avon eddigi legjobb kreációja. Viszont a Gold Blush egyáltalán nem az esetem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 23.

vanillacaramella.sweet

2016. január 30.

Ez borzasztóan erős, tolakodó illat, tömény pacsuli, gyümis-fás kissé. Túl sok és katyvasz. Az biztos,h kitűnik vele a viselője a tömegből. Csalódás volt, mikor szimatoltam és bőrön próbáltam. Újabb változata dettó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

Nicus

2016. január 27.

Szeretem. Az ára kicsit húzós, de ezért nem vonok le pontot. Biztos újra veszem ha ez az üveg elfogy, kicsit fűszeres, de nagyon finom illata van, eddig csak dícsérték rajtam.
Eredetileg partyillatnak szántam, de végülis mindennap ezt használom. Szerencsére elég tartós is a bőrömön is, a ruhámon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.