Avon

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-chypre

Fejjegyek: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívjegye: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapjegyet: szantálfa, pacsuli, praliné

Ár: 3000 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges Újpest központban
Ár: 2000 Ft , Eladó: vercsa01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Átutalás esetén foxposttal küldöm. Személyes átvétel lehetséges Dunakeszin vagy Budapesten a 4-6-os villamos vonalán.

galagonyanya

2015. december 24.

Ma próbáltam a Gold Blush nevű változatával együtt. Azt hiszem, semmit nem vesztettem volna, ha kihagyom őket. Értem én, hogy az Avon is szeretne valami elegáns, alkalmi illatot kreálni, de az igyekezete nem hozta meg a sikert. A Premiere Luxe egy picit gyümölcsös, virágos pacsuliillat, fényűzőnek azonban nem mondanám. Meleg, pacsulis, nőies, ennyi a pozitívum - de valahogy olyan... olcsó hatású. Legyek gonosz törpe...? Olyan ez a parfüm, mint a kínai áruházban kapható csillogó estélyi ruha. Talmi csillogás, műanyag, felfeslő szegélyek... nem, nem és nem. Mindössze azért kap két pontot, hogy a Gold Blush-nak nyugodt szívvel adhassak egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

peto.kittus

2015. november 10.

Már 3. éve a téli illatom a rózsaszín Chanel mellet.
Egyszerűen imádom az édes felhőt amit körémhúz, és ami a legjobb, nem kell belőle sokat fújni,mert intenzív illatú és kevés fújás is elég ahhoz, hogy egész nap érezzem magamon. (amit nagyon sok parfümnél hiába szeretnék..semmi..)
Igazi édes, virágbomba.. imádom, fogalmazzunk úgy, hogy fel lehet vele kelteni mások érdeklődését.. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Már 3. éve a téli illatom a rózsaszín Chanel mellet.

Dius24

2015. november 4.

A katalógusban éreztem először de rögtön meg is rendeltem szerelem volt első látásra de nem okozott csalódást annyira kellemes illata van igazi díva illat szuper nőies és tartós!! Első számú kedvenc:)

Update: a szerelem még nagyobb lett minden nap őt használom rá se nézek másra!! Ha lehetne 6 csillagot kapna tőlem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Sindy6

2015. szeptember 3.

Az avon boltban ,,volt szerencsém,, megillatolni és fújni a teszterből a csuklómra. Szúrós gusztustalan, elviselhetetlenül mocsok illat :( ne haragudjatok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

rahel

2015. július 9.

Elsőre már nagyon ismerős volt az illata, s aztán rájöttem, hogy az Incandessence Lumiere változatára hasonlít, tulajdonképpen majdnem ugyanolyan az illata. Az Incandessence Lumiere is nagy kedvencem volt, nincs ez másként a Premeire Luxe-al sem! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 9.

franyoh

2015. február 9.

Hosszantartó, citrusos illat, én nagyon szeretem. Mindig a hajamra fújom, ezért van hogy még másnap is érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

ballabea93

2015. február 5.

Elsőre nekem is kicsit erős volt az illata,de aztán megszoktam,mostanra már egyáltalán nem zavar. Elég sokáig tart az illata,1-2 fújás is elegendő belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 5.

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Elsőre erős volt az illata és a hétköznapokra továbbra is túl erősnek tartom, de nekem ez partyillat:) Nagyon szeretem húzni a kondenzcsíkot magam után velexDxD Az ára viszont sztem túl erős a minőség/ tartósság figyelembevételével. Kb a20-as éveimre elég lesz, de nem hiszem hogy újra megvenném teljes áron meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

berill99

2014. december 31.

a kedvencem : tartós,édes,nem olyan drága

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

a kedvencem : tartós,édes,nem olyan drága

agi.greendaygirl

2014. november 21.

amikor megjelent ez az illat nem ttszett, olyan nagymama illatnak éreztem... aztán egy véletlen folytán mikor újra kipróbáltam, az ujjamra is fújódott belőle, és egész nap folyton azon kaptam magam, hogy az ujjamat szaglászom :D Megrendeltem és nagyon szeretem :) Érdekes illat, és nagyon jól felépített, szép, ahogy kibontakozik :) Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.