Avon

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cnita, az összetevőket feltöltötte: Dzsinka, Módosítva: 2020. július 27.

Ár:   2699 Ft és 5799 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: virágos-chypre

Fejjegyek: feketeribizli, gránátalma, grapefruit

Szívjegye: örökzöld liliomfa, gardénia, jázmin

Alapjegyet: szantálfa, pacsuli, praliné

Ár: 3000 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges Újpest központban
Ár: 2000 Ft , Eladó: vercsa01
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Átutalás esetén foxposttal küldöm. Személyes átvétel lehetséges Dunakeszin vagy Budapesten a 4-6-os villamos vonalán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Rege

2014. november 8.

Nem egy tipikus Avon-illat, kiemelkedik a "testvérei" sorából, külcsín tekintetében is. Bevallom, a gyönyörű üveg keltette fel először az érdeklődésemet, igazi VINTAGE. :) A parfümöt meg csak tesztelem, tesztelem; hol tetszik, hol nem (ebben valószínűleg a jázmin a ludas), így még mindig nem díszeleg a polcomon ez az üvegékszer. Gazdag, édes (ez kell télre), de nem tolakodóan erős, émelygős, inkább simulékony. A fejillat gyümölcsös jegyei számomra nem kivehetőek, legdominánsabb a jázmin, aztán hamar átadják a fehér virágok a helyüket a pralinének és szantálos alapnak. Tudom, vannak akiknek nem számít, de én azt gondolom, hogy ez a harmincasok illata. Kell hozzá a hűvös (hideg) idő, s elegancia. 3,5-4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Shennny

2014. április 24.

Update:
Annyira tetszik, hogy lenyúltam anyutól és mostmár én használom! Még mindig eszméletlen jó illata van, igazi elegáns illat, és az ára sem vészes. :) Valószínűleg újra is veszem.

Anyukámnak van, de egyszerűen isteni az illata! Tartós, még este is érződő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

Update:

Anyukámnak van, de egyszerűen isteni az illata! Tartós, még este is érződő!

laracroft

2014. április 5.

Abszolút nem egy tipikus Avon-illat, hál'Isten annál jobban sikerült...
Illatjegyeket sajnos nem érzek ki belőle, az egész egy erős, édes katyvasz, de annak legalább jó. Buliba, vagy hasonló helyen, ahol "elfér" a harsány parfüm hatósugara, egész jól működhet. Szerintem nem öreges és nem néni-illat abszolút, inkább fiatalokon tudom elképzelni. Teljes árat sosem fizetnék érte, annyira azért nem jó, általában a kifinomultabb illatok kedvelője vagyok, de tessék, a név és a marketing még engem is rávett, hogy kipróbáljam. Mivel olcsón jutottam hozzá, nem bántam meg, használgatom is majd, ha úgy lesz rá alkalmam.
Nem rossz, de nem is kiemelkedő alkotás, erősen édes, közepes tartóssággal. Tőlem 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Abszolút nem egy tipikus Avon-illat, hál'Isten annál jobban sikerült...

Yubiri

2014. április 1.

Mintát próbáltam belőle. Szerencsére nem az az erős/fejfájdító Avon virágillat, ez annál jobb.
Bár nem az én illatom (az illatösszetevőket elnézve sem), így 3-nál többet nem fogok rá adni. Nekem nem érné meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 1.

kissnereni

2014. február 19.

Hát ez az egyike annak a kevésnek amit az Avontól el bírok viselni.Ez nem az a tucat illat,mint a többi.Tartós,kellemes,erős illat,amilyet én szeretek.Úgyhogy ez tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

Anita93

2014. február 19.

Karácsony előtt rendeltem, de hozzám nem illik ez az illat. Sőt számomra kicsit szédítő is kicsit. Elajándékoztam anyukámnak, aki nagyon ürült neki. Elég tartós az illata, neki nagyon bevált, így végülis nem volt rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

karakumsivatag

2014. január 28.

Csak mintám van, de már eldöntöttem, hogy kell. Számomra ez egy WOW illat. Nem virágos, nem nőcis, hanem karakteres és különleges. Azt már a minta alapján is érzem, hogy módjával érdemes használni, mert inkább téli parfüm és elég tömény . Egyébként nekem is ismerős ez az illat, picit olyan füstölős illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 28.

nikilane

2014. január 20.

Update 1: Sajnos bekövetkezett az, amitől tartottam.
Megvettem az üveget és nagyon nagy szeretettel használtam már lassan a felénél jártam. De egy nap enyhe fejfájással ébredtem, estére eléggé felerősödött, de indulnom kellett valahová. Gondolkoztam melyik parfümömet válasszam és rá esett a választásom. Ráadásul elég erősen fújtam be vele magam. A fejfájásra bevettem a fájdalom csillapítót, de nagyon nehezen múlt el. És utazás közben nagyon sokszor éreztem azt, hogy hányingerem van a parfümtől. Alig vártam, hogy megérkezzek a célállomáshoz és végre lezuhanyozzak és a ruháimat is levehessem, amire ráfújtam. Szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez a pacsuli műve volt... :( Azóta most még egyszer megpróbáltam magamra fújni, de annyira belém ivódott az akkori érzésem, hogy most már fejfájás nélkül is hányinger kerülgetett ahogy rajtam volt.
Egyelőre félre teszem, mert nagyon sajnálom, hogy így megromlott a "kapcsolatunk". Az elején nagyon szerettem. Bárcsak ne lenne benne pacsuli!

Illatmintát kaptam belőle, ami nagyon meggyőző volt! Hosszú ideje az első parfüm az Avontól, ami tetszik. (És egyáltalán nem érzem benne a pacsulit... tényleg van benne egyáltalán, szerintem tévedés.) Mindegy, a lényeg, hogy szinte teljesen elkenegettem a mintát és így már bátran meg rendeltem. De konkrét véleményt, majd csak a használat után fogok tudni írni. Addig csak pozitívan, mert tényleg jól sikerült darabnak tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Update 1: Sajnos bekövetkezett az, amitől tartottam.

Dzsinka

2014. január 15.

Egyszerűen imádom! Nagyon édes illat, igazán nőies, de nem az a kihívó, hanem az elegáns. Rögtön az jutott eszembe róla, hogy ez tényleg luxus parfüm, mégis alacsony áron. Biztos bespajzolok belőle:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 15.

farkash82

2014. január 11.

Én olcsón jutottam hozzá, bár a teljes árat sokallom érte. Az üvege szép, elegáns, a tartalom se rossz. Kellemes, édeskés, nem minden napra való illat, mert ahhoz elég intenzív és tartós. Eleinte nem igazán tetszett, de szép lassan megszerettem (igaz most se vált a kedvencemmé), köszönve részben annak, hogy mindegyik családtagom megdicsérte rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Coumarin, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.