Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

erzsoka83

2013. július 15.

Jo az illata,csak nem tartos,emiatt kap csak 3 csillagot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 15.

Jo az illata,csak nem tartos,emiatt kap csak 3 csillagot

Gladys

2013. július 14.

Régen, mikor még suliba jártam, akkor jött divatba ez, meg a Célébre parfüm. Ki is alakult két tábor. Igazából egyik se utálta a másikat, de az egyiket pcit jobban kedvelte. Én inkább Célébre párti voltam, de volt ilyenem is és néha-néha használtam is. Tetszett, de nem az én illatom volt. De mivel rossz emlékeim nincsenek vele kapcsolatban, csak jók, megkapja az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Danina9592

2013. június 14.

Nekem kicsit túl alkoholos az illata, és nagyon erős. Inkább komolyabb nőkön képzelném el, én csak alkalmakkor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

SmartMouse

2013. június 8.

Azt nem mondom, hogy szuper tartós, de hát kölni, ez van. Árban szerintem megérte, az illatát meg imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Mackólány

2013. június 3.

Hát régen nagyon szerettem, de az illata nem egy tartós, igaz kölni, végül is mit várnánk tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

mikormi

2013. május 30.

Amikor megjelent ez volt a nagy kedvenc.Ma már mást használok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 30.

Amikor megjelent ez volt a nagy kedvenc.Ma már mást használok

brogibaba

2013. május 11.

Nagyon szuper illata van és tartós is! Feldobja a reggeleket, ha ezzel fújom be magam. Én nagyon szeretem, fogok is rendelni belőle még párszor biztos! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

csadri

2013. május 7.

Az összetételét nem nézem :))) egyébként nekem a favorit. Könnyű, finom, lágy, nőies illat, nem édes, nem tolakodó. Én a pici, golyós változatát használom, mert elfér a kis neszeszerbe. Tavaszra-nyárra a kedvenc. Egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg hamar elillan az illata, lehetne tartósabb. Tény, elfogult vagyok :) Mindig újra veszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

xxmaiax

2013. április 24.

Imádom, könnyű és nőies illat, az egyik kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Imádom, könnyű és nőies illat, az egyik kedvencem

h.ancsi89

2013. április 24.

huhúú,régen tinikoromban nagy kedvenc volt,az első olyan illat ami akkoriban én voltam...sokszor újravásároltam,most is van belőle,de már nem használom,azóta már a komolyabb parfümök tetszenek. közepesen tartós,de mivel így szerettem, nem pontozom le nagyon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Színezék. Lila színű.