Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

hezleralfredne

2013. április 14.

Na,Ő maga a tiszta,ártatlanság illata.Nagyon érződik benne a frézia,ami a kedvenc virágom.Buja éjszakákra nem való,de talán arra a bizonyos első randira igen.Lehetne kicsit tartósabb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

M.Tina

2013. április 11.

14 lehettem amikor ezt hozta nekem a "Mikulás" :D Annyira meg voltam őrülve tőle,imádtam az illatát,de szerintem tömegparfüm.Én pedig szeretem ha egyedi az illatom:) Fiatalabb koromban 5 csillagot adtam volna,most csak 3 lesz mert eltörpül azok mellett a parfümök mellett amiket manapság használok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

marinababa92

2013. április 8.

állitolag bejön a pasiknak,finom illat,az én bőrömön annyira nem megnyerő,dehát nem vagyunk egyformák

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

andrea

2013. április 8.

Most ez az uj kedvenc.Nagyon olcson vettem meg es egyszeruen SZUPER.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Most ez az uj kedvenc.Nagyon olcson vettem meg es egyszeruen SZUPER.

ramnaat

2013. április 7.

Jaj, számomra a Pur Blanca fogalom. Az első avonos illat, amit megismertem tinikoromban. Persze, szerelem első szaglásra - kell nekem - fújkálás - minden második osztálytársnak ilyen illata van stb... Mára bevallom, rosszul vagyok tőle ha megérzem. Totális megcsömörlés, azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

kissbarbara1990

2013. április 4.

Évekkel ezelőtt nagyon szerettem. Ezzel is vigyázni kell, nem kell 2 fújásnál többet használni. Ma már nem az én világom,de ha valakin megérzem akkor tetszetős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

asha

2013. április 2.

Nagyon szeretem az illatát, olyan friss, visszafogott. Kár, hogy nem túl tartós. Ettől függetlenül mindig újra rendelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

x

2013. március 31.

Szeretem, ez talán az egyetlen könnyed nyárias illatom, amim van itthon, tök véletlenül vettem meg, mert nagyon akciós volt (nem emlékszem pontosan, de mintha egy ezres lett volna), és nagyon megszerettem, jó választás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Timi92

2013. március 28.

Nekem is az első parfümjeim egyike volt, akkoriban szerettem is, de ahogy egyre több nagyon különleges illatot ismertem meg, ez már kicsit szappan szagúvá alakult át a szememben. Egyébként egy egyszerű, karakteres illat, amiről bárkin, bárhol érzi meg az ember rögtön tudja hogy a pur blancát érzi. Egyébként a rózsaszín verzióját kifejezetten szeretem, de őt már nem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

kalmaniki

2013. március 24.

Az első parfümjeim között volt ez a darab,akkor nagyon szerettem, mára viszont már nem tetszik, megváltoztam. Viszont maga a parfüm kellemes, nőies, tisztaság illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Színezék. Lila színű.