Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Lovrencsics Vivien

2013. március 21.

Nekem nagyon tetszik az illata! még egyszer a legjobb barátnőmtől kaptam és nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Dynu

2013. március 19.

Ez az egyetlen Avonos parfüm, amit hajlandó vagyok használni, imádom az illatát. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

timity

2013. március 13.

Na ez egy tipikus "tömeg"illat.. Az ismerősi körömben anno mindenkinek megvolt. Nekem azért sem! :) Na jó, csak mintának. Amikor először szagoltam, elvarázsolt, olyan különleges, egyedi parfüm volt. Egy-két hónap múlva, mikor megvettem volna a nagy kiszerelést, szinte már mindenki ezzel fújta magát.. Aztán már egyáltalán nem tetszett, mert az orromba is belemászott, és valaki ezt az illatcsíkot húzta maga után, majdnem rosszul voltam tőle! :D Nem szeretem ezt az illatot. Jó, hogy a minta gyorsan elfogyott, nagyobb üveget pedig nem vettem meg! Ma már nem sok emberen érzem, de ennek csak örülök, mert az emlékek intenzíven élnek. :D :D :D A kezdeti imádat és csodálat miatt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

GossipGirl

2013. március 13.

Anyukám használja már egy ideje, jó pár üveggel elhasznált már, nagyon szereti. Szerintem is jó illata van, de magamnak biztos nem venném meg. :D Sokáig megmarad az illata, nagy kiszerelése van és viszonylag olcsón is adják. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

HBN

2013. március 10.

Könnyed, tavaszi viszonylag tartós illat. Nem a kedvencem,de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

Könnyed, tavaszi viszonylag tartós illat. Nem a kedvencem,de szeretem.

csokilany

2013. március 6.

Nagyon finom illat, több vevőmnek a kedvence, nekem túl babás, de egyébként kellemes :)
Ja és biztos mondta már valaki, hogy a fenti megnevezéssel szemben ez nem parfüm, csak kölni, de ahhoz képest elég tartós.
Az 5 csillag arra jár, egyrészt hogy nagyon finom, másrészt hogy (szerintem) igazán karakteres illat, egyedi, főleg az avonos parfümökhöz képest, már hosszú-hosszú évek óta a legnépszerűbbek között van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

a.szabina

2013. február 8.

Szerintem nagyon kellemes, friss, tiszta illat. Tavaszra-nyárra tökéletes, és egész tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Arita

2013. február 3.

Nekem nem tetszett, kicsit olyan vénlányos, semmilyen és még valamiféle állott szagot is áraszt. Ajándékba kapta a sógornőm, de se ő se én nem tudtuk elviselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

terke29

2013. február 1.

Mikor gimnazista voltam akkor jött ki ez az illat az Avontól,és évekig ezt fújtam magamra amolyan sulibajárós illatként.Kellemes kis tiszta virágillat,ami pont annyira erős,amit a suliban még a tanárok elviselnek.Mostanában nem is használtam,van még egy fél üveggel belőle.Nekem a tisztaság,a frissen mosott ruha és a tavasz jut róla eszembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

nyüsszentyű

2013. február 1.

Én nagyon szeretem az illatát, az egyetlen baja, hogy nem túl tartós. De tekintve, hogy elég olcsó, nem panaszkodhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Színezék. Lila színű.