Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

devcat

2013. január 27.

Borzasztó erős, nekem "pisiszagúnak" tűnik, ha megérzem valakin, rosszul vagyok tőle. Sosem vettem 1 db-ot sem, csak mintáját szagoltam. Borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

gyongyver.kosa

2013. január 27.

A kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

A kedvenc parfümöm.

syrene80

2013. január 8.

Borzasztóan erős,kicsit idegesítő illat,valahogy mindig az jut róla eszembe hogy túlerőltetik ezt a finomkodó nőiességet. A vagányabb illatokat kedvelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Kiscsillag5

2013. január 8.

Nekem is volt ilyenem régen. Nem az én világom. Nem tartom valami nőiesnek és egyedinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Nickykee

2012. december 31.

Nekem ez volt a kedvenc parfümöm korábban, és több üveggel is vettem, illetve kaptam belőle. Mostanában nem használom, de ha ajándékba kapnám, örülnék neki még mindig. :-) Nagyon kellemes, tiszta, púderes, nőies illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

lumiukko

2012. december 26.

Régen volt egy üveggel, de nem voltam oda érte. Olyan oké, finom az illata, de mégis semmilyen... oda is adtam másnak. Tesókája, a Pur blanca blush 1000-szer jobb és különlegesebb illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

anar008

2012. december 20.

Csak egyszer vettem meg, sajnos túl erős az illata, csak egy darabig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Pampilla

2012. december 17.

Ez egy könnyű,valóban légies illat,amikor kifogyott az üveg,megtartottam és a kocsiba raktam,néha még most is beleszagolok és érzem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 17.

ponydogcat

2012. december 2.

Most fogyott el a többedig üveg, nagyon szeretem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Most fogyott el a többedig üveg, nagyon szeretem !

farkash82

2012. november 20.

Az egyik kedvenc illatom, ami arra emlékeztet, mikor a férjemmel még csak jártunk. Örök darab nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

Színezék. Lila színű.