Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

Leilaa

2012. november 14.

Egyáltalán nem tetszik az illata.. nekem túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Egyáltalán nem tetszik az illata.. nekem túl erős.

gothy

2012. október 28.

Nagymamám használja hosszú évek óta. Hihetetlenül finom illata van a nagyin, de magamon nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 28.

Drazsé

2012. október 27.

Eleinte imádtam az illatát, de mára ráuntam, és egy egész parfüm csak a polcon csücsül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 27.

CrazyKid

2012. október 25.

Nekem a fújóka nélküli volt meg és legalább 2-3 évig tartott,egyszerűen alig akart kifogyni.Fiatalos,kellemes illat és szerettem.Tartós,az árát megéri.
Bár minden avonos parfümnek egy idő után ugyanolyannak érzem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Bár minden avonos parfümnek egy idő után ugyanolyannak érzem az illatát.

virike9

2012. október 23.

nővérem használta évekig ezt a parfümöt, párszor én is csentem belőle. Először kellemes, egyszerű, tiszta és nőies illat, de egész napos viseletnél engem már irritált ez az illat, olyan idegesítően... de nem rossz, csak én magamnak sose rendelném meg : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

Erika80

2012. október 12.

Jó illat, de elég erős. Régen vettem egyet, de aztán nem kívánkoztam másik után, pedig nem utáltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.

lovenly_lyla1991

2012. október 12.

Én is ajándékba kaptam ezt a parfümöt, de sajnos nekem sem vált be, nem birom az ilyen eros illatokat 50 ml ontogetosom volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

WaterLily

2012. október 10.

A gyerekkoromat idézi elő ez a parfüm. Anyukámnak volt ilyen, mindketten nagyon szeretjük. Legjobb Avonos parfüm, amivel valaha találkoztam. 1-2 fújás is bőven elég, nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

zafira

2012. október 8.

gyerek korom ota imadom ezt a parfumot.nagyon sokaig eleg persze nem mindennap hasznalom szeretem valtogatni az illatokat ,de akkor is orok kedvenc marad amit mindig ujravasarolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

addiction

2012. október 8.

Mikor megkaptam, egy ideig nem is használtam, mert nem tetszett az illata. Aztán rendeltem egy oriflame-s parfümöt, kb. pénzkidobás volt és kellett egy parfüm. 2 év után először fújtam és annyira megragadott az illat. Vagy Én váltiztam nagyot az illatok terén vagy a parfüm.. Nem tudom, de 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Színezék. Lila színű.