Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A finom nőiességet kihangsúlyozó csodálatos, harmonikus illat. Pur Blanca - a belső harmóniát és a lelki békét sugallja. Élvezze szépségét, egyszerűségét és harmóniáját, érezze nőiességének kiteljesedését!

Illatösszetevők: ylang-ylang, fehér frézia, menta, fehér rózsa, vízililiom, fehér bazsarózsa, szantálfa, pézsma, napraforgó.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Norro
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1000 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, érintetlen, 50 ml, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

zdoreebaba

2012. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Valamikor 4 éve kaptam mamámtól ajándékba (vagyis anyum kapta és én elcsórtam tőle) egy kisebb kiszerelésben, amit kenni kell, de még máig használom. Először nagyon megijedtem tőle, mert borzasztó erős volt még kenve is, aztán nagyon jól feloldódott az illat és isteni hatást ért el. Még mindig újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Anonberry

2012. szeptember 2.

Nagyon sokáig használtam fiatalabb koromban (14 éves korom körül), de utólag "visszaszagolva" szerintem ez egy komolyabb illat. Most mintám van belőle, alkalmakra használom, de tiszta és tartós illat, kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

sissy93

2012. augusztus 30.

Egy barátnőmnek vettem ilyet ajándékba még régen. Egy 14 éves lány számára pont megfelelő. Könnyű tiszta illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

zita.herkovics

2012. augusztus 30.

tiszta, egyszerű. kicsit tipikus avonos illat számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

tiszta, egyszerű. kicsit tipikus avonos illat számomra.

cica01

2012. augusztus 30.

A rózsaszín változatához képest nagyon jó illata van, szeretem. Egész nap érzem magamon az illatát :) Azért kap 4 csillagot, mert nem ez a kedvencem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

karakumsivatag

2012. augusztus 22.

Különleges, könnyen felismerhető. Nekem csak mintám volt, de ha azt használtam, egész nap éreztem az illatát. Csak az nem tetszik benne, hogy egy időben túl sok mindenkin éreztem, ezért nem vettem nagyobb üveggel. Azóta meg találtam sokkal finomabbat, hasonlóan jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

kazlas

2012. augusztus 21.

Egyszerűen remek parfüm, púderes és tiszta illata van, majdnem semleges, de mégsem az. Nem tudom, számomra nem volt erős, bántó. Sőt! :) Tartósnak viszont tényleg tartós és elég kevés is belőle, ezt osztom :) Hétköznapokra és alkalomra is tökéletes szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

picinetti

2012. augusztus 20.

Tartós, remek illata van. Nem irritálja az egyébként elég érzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Tartós, remek illata van. Nem irritálja az egyébként elég érzékeny bőröm.

Szaszmancs

2012. augusztus 12.

Én is ajándékba kaptam,magamtól sose vennék édes parfümöt. Próbáltam elhasználni,hátha útközben megszeretjük egymást,de nem így történt, úgyhogy most már nem is erőltetem. Megfájdult tőle a fejem és nagyon nem illett hozzám. Ettől függetlenül másnak tetszhet és a tartóssága sem annyira rossz,úgyhogy 2-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

sztike

2012. augusztus 11.

Párom mamájától kaptam karácsonyra egy kis kiszerelésűt. Nem rossz kölni, finom illata van, bár nekem nem elég édes. A Blush változatot jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Színezék. Lila színű.